Z hotelowego pokoju za kratki

Małżeństwo poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości zostało zatrzymane przez zgorzeleckich kryminalnych.

You are currently viewing Z hotelowego pokoju za kratki

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy podczas działań ukierunkowanych na zatrzymywanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości ustalili miejsce, gdzie może przebywać osoba poszukiwana. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze w jednym z hoteli na terenie miasta zatrzymali 45-latka i jego 43-letnią żonę. Oboje to mieszkańcy powiatu lubartowskiego.

Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że mężczyzna ma do odbycia prawie 3 lata więzienia. Natomiast za jego partnerką wydany był list gończy i w więzieniu spędzi ponad 2 lata. Oboje mają na swoim koncie liczne kradzieże mienia.

 

 

Przy okazji przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama