Wyniki XI kolejki ZLF 2024

Mistrz kończy rozgrywki z kompletem zwycięstw, a Unital obronił miejsce na podium. Zapraszamy na relację z jedenastej kolejki XVI edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

You are currently viewing Wyniki XI kolejki ZLF 2024

Ostatnia kolejka tegorocznego futsalu rozpoczęła się od razu od spotkania o dużą stawkę. W bezpośrednim pojedynku o brąz zmierzyły się bowiem ekipy Unitalu i The Veterans. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Veterani po bramce Tomka Chędogiego. Jednak Unital ma w swoim składzie Dominika Szydlarskiego, który tego dnia był świetnie dysponowany i szybko wyprowadził swój zespół na prowadzenie 3:1 po bardzo ładnych bramkach. Wraz z upływem czasu zawodnicy The Veterans coraz bardziej odkrywali się, co skrzętnie wykorzystał Unital wyprowadzając zabójcze kontry, dzięki którym zwyciężył 10:4 zapewniając sobie trzecie miejsce w tegorocznych rozgrywkach. Drugie spotkanie nie odbyło się, ponieważ pewny wicemistrzostwa FB Solid Natronic nie przystąpił do meczu z PKS Ogórkami. Kolejny mecz nie mógł już zmienić sytuacji w tabeli żadnej z drużyn, dzięki czemu kibice zobaczyli bardzo otwarte spotkanie, w którym świeżo upieczony mistrz z Ad Bud Design nie baz problemów pokonał GPO Bogatynia 7:6. W czwartym starciu ostatniej kolejki, FC Chłopaki Do Wzięcia pewnie i wysoko ograli FC Amigos 10:4 zapewniając sobie czwarte miejsce na koniec sezonu. Niezwykle ciekawe i emocjonujące spotkanie rozegrali zawodnicy Heavyweight oraz Eurodomu, którzy niespodziewanie zwyciężyli 6:3 notując drugą wygraną z rzędu. Ostatni mecz XVI edycji to potwierdzenie swojej bardzo dobrej postawy w tegorocznych rozgrywkach przez graczy FC La Masia, którzy pokonali Bezlitosnych Kopaczy 8:5.

 

 

Wyniki spotkań XI kolejki ZLF:

THE VETERANS – UNITAL   4:10 (1:3)

Bramki: Obuchowski (2), Chędogi (2) oraz Szydlarski (5), Brzoza (4), Szynke.

FB SOLID NATRONIC – PKS OGÓRKI  0:3 (walkower)

AD BUD DESIGN – GPO BOGATYNIA  7:6 (2:3)

Bramki: Bystryk E.(3), Szczęsny Bogdan (3), Bystryk P. oraz Federewicz (3), Marszałek M.(2), Hartwig.

FC CHŁOPAKI DO WZIĘCIA – FC AMIGOS  10:4  (6:1)

Bramki: Kurianowicz (4), Tokarski (3), Hadryś (2), Nowak oraz Fidoruk, Morawski, Bździuch, Tymiński K.

EURODOM – HEAVYWEIGHT   6:3 (4:2)

Bramki: Tsymbryla O.(2), Chornobay (2), Mukevych, Olshevskyi oraz Wolkiewicz, Zajdel, Mazur.

FC LA MASIA – BEZLITOŚNI KOPACZE   8:5 (2:1)

Bramki: Tymiński M.(2), Kaźmierczak (2), Kret (2), Kruszewski, Czabaj oraz Lichwiarski (3), Duś, Zielant.

PIĄTKA XI  KOLEJKI  XVI  EDYCJI  ZLF

Nowak Konrad (FC Chłopaki Do Wzięcia), Tsymbryla Oleh (Eurodom), Bystryk Erwin (Ad Bud Design), Szydlarski Dominik (Unital), Brzoza Wojtek (Unital).

CZOŁÓWKA STRZELCÓW  XVI  EDYCJI  ZLF

55- Szydlarski Dominik (Unital)

33- Bystryk Patryk (Ad Bud Design)

29- Sawicki Grzegorz (FB Solid Natronic)

24- Marszałek Michał (GPO Bogatynia)

20- Monik Sebastian (FB Solid Natronic)

Informacje dotyczące XVI edycji ZLF dostępne na www.zgorzelec.info  oraz na FB (Zgorzelecka Liga Futsalu), gdzie obejrzycie również galerię i bramki ze spotkań, zapraszamy.


Źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu

Loading

Reklama
Reklama