Wyniki IV kolejki ZLF

Ważne zwycięstwo Unitalu, wysokie wygrane FB Solid oraz Ad Bud Design, KS Milików zdobywa pierwsze punkty, a Amigos Fc zaskakująco gładko pokonują PKS. Zapraszamy na relację z czwartej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. W pierwszym spotkaniu FB Solid Natronic zaskakująco łatwo i wysoko pokonał The Veterans. Po pierwszej połowie […]

You are currently viewing Wyniki IV kolejki ZLF

Ważne zwycięstwo Unitalu, wysokie wygrane FB Solid oraz Ad Bud Design, KS Milików zdobywa pierwsze punkty, a Amigos Fc zaskakująco gładko pokonują PKS. Zapraszamy na relację z czwartej kolejki XV edycji Zgorzeleckiej Ligi Futsalu o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec.

W pierwszym spotkaniu FB Solid Natronic zaskakująco łatwo i wysoko pokonał The Veterans. Po pierwszej połowie faworyci prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało tak wysokiego wyniku. Ostatecznie skończyło się na 11:1! Znacznie więcej emocji było w konfrontacji Fc La Masia z Eurodomem. Wynik przez całe spotkanie był na styku i każda ze stron mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Eurodom nie zdobył jednak swoich pierwszych punktów i uległ przeciwnikom 4:5. Bardzo ciekawie było również w kolejnym spotkaniu pomiędzy Traphouse a KS Milików, który zagrał bardzo skutecznie co zapewniło im pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach. Traphouse od początku posiadał inicjatywę ale nie potrafił skutecznie finalizować stwarzanych przez siebie sytuacji. Za to KS Milików wyprowadzał zabójcze kontry dzięki czemu po końcowym gwizdku mógł się cieszyć ze zwycięstwa 7:6. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich meczów kolejne spotkanie było już bardzo jednostronne i Ad Bud Design w stosunku 17:5 pokonał RKS Huwdu. Więcej emocji oraz walki kibice mogli oglądać w spotkaniu PKS z Amigos Fc. Szczególnie wyrównana była pierwsza połowa, kiedy to zawodnicy PKS mieli jeszcze siły do biegania. Brak zmian dał o sobie znać w dalszej części rywalizacji i ostatecznie Amigos Fc zwyciężyli 9:2. Dobre zawody kibice mogli oglądać również w ostatnim meczu dnia, w którym mierzyli się zawodnicy Unitalu oraz Granicy Pieńsk. Unital zasłużenie wygrał 6:3 kontrolując wynik niemal przez całe spotkanie i dzięki lepszemu stosunkowi bramkowemu nadal przewodzi w tabeli.

Wyniki spotkań IV kolejki ZLF:

FB SOLID NATRONIC – THE VETERANS   11:1 (2:0)
Bramki: Monik (3), Sawicki (3), Mlonek (2), Witowski (2), Kościuk oraz Rędzia.

FC LA MASIA – EURODOM  5:4 (2:2)
Bramki:  Wronkowski (3), Gniadzik, Czabaj oraz Chornobay (3), Shcherbyna.

KS MILIKÓW – TRAPHOUSE  7:6 (2:1)
Bramki: Smyrnov (3), Ovchynnikov (2), Liamzhyn, Mytnik M. oraz Jurgowski D. (5), Statnik.

AD BUD DESIGN – RKS HUWDU  17:5  (7:0)
Bramki: Piechno (5), Góral (4), Bystryk P. (4), Chędogi (4) oraz Konieczny (2), Rękas, Listwan, Rogowski S.

AMIGOS FC – PKS   9:2 (4:2)
Bramki: Prusiński (2), Ostrowski (2), Fidoruk, Matys, Przybysz, Wilk, Morawski oraz Bogdaniec K. (2).

UNITAL – GRANICA PIEŃSK   6:3 (3:0)
Bramki: Woźny (2), Szydlarski (2), Bandura (2) oraz Adamowicz, Szczepaniuk, Kiełbowicz.

Źródło: Zgorzelecka Liga Futsalu

Loading

Reklama
Reklama