TVN czy TVP? Już wszystko jasne, Polacy wybrali

Już nie ma wątpliwości, który program telewizyjny Polacy lubią najbardziej. Wyniki badania dla Wirtualnej Polski są jasne. Sztandarowe programy TVP są daleko w tyle, a przed nimi znalazły się TVN24 i Polsat News.

You are currently viewing TVN czy TVP? Już wszystko jasne, Polacy wybrali

W najnowszym badaniu dla Wirtualnej Polski na panelu Ariadna ankietowani wybrali swój ulubiony program publicystyczny. Aż 32 proc. respondentów wskazało „Fakty po Faktach” w TVN24. Ten program nie ma sobie równych, bowiem między pierwszym a kolejnym miejscem jest spora różnica.

Na drugim miejscu znalazły się „Gość Wydarzeń” Polsat News i „Kropka nad i” w TVN24. Taką odpowiedź wskazało po 15 proc. badanych.

Na kolejnym miejscu uplasował się program „Jedziemy” w TVP Info z wynikiem 11 proc.

Na kolejnych miejscach znalazły się programy „Rozmowa Piaseckiego” w TVN24 (9 proc.), „Gość Wiadomości” TVP Info (6 proc.), „Strefa starcia” w TVP Info (6 proc.), „Kwadrans polityczny” w TVP1 (4 proc.) oraz „Polityczne Graffiti” w Polsat News (2 proc.).

Porównując wyniki z takim samym badaniem sprzed dwóch lat, okazuje się, że wieczorne pasmo TVN24 wygrywa kolejny raz. Na „Fakty po Faktach” w 2021 roku głos oddało 36 proc. badanych.

Jaki jest twój ulubiony program śniadaniowy?

Zapytaliśmy także respondentów, który z programów śniadaniowych lubią i cenią najbardziej. W tym przypadku na pierwszym miejscu również znalazł się program TVN24. Okazuje się, że ankietowani najchętniej oglądają „Kawę na ławę” (50 proc.).

Na drugim miejscu znów znalazł się Polsat News i jego poranny, weekendowy program „Śniadanie Rymanowskiego”. Taką odpowiedź zaznaczyło 26 proc. respondentów.

Niewiele mniej, bo 24 proc. badanych, jako swój ulubiony program śniadaniowy wskazało „Woronicza 17” w TVP Info.

Gdy porównamy odpowiedzi dotyczące programów śniadaniowych z tymi z grudnia 2021 roku, okazuje się, że wówczas także program stacji TVN24 był najchętniej oglądanym, zyskując aż 57 proc. głosów. Inaczej natomiast wyglądały kolejne pozycje w tym badaniu.

Na drugim miejscu znalazł się wówczas program „Woronicza 17” w TVP Info, na który głos oddało 23 proc. respondentówOstatnie, trzecie miejsce, przypadło Polsat News i „Śniadaniu Rymanowskiego”, które wybrało wtedy 20 proc. badanych.

W ostatnim badaniu Wirtualnej Polski Polacy wskazali, których z prowadzących programy polityczne i informacyjne cenią i lubią najbardziej. Wynika z niego, że największą sympatię widzów zaskarbili sobie dziennikarze „Faktów” TVN: Piotr Kraśko i Anita Werner. Daleko w tyle rankingu znalazły się twarze „Wiadomości” TVP – Danuta Holecka, Krzysztof Ziemiec i Michał Adamczyk.

Badanie na zlecenie Wirtualnej Polski zorganizowano na panelu Ariadna w dniach 7-10 kwietnia. Udział w nim wzięła reprezentatywna próba 1052 osób.

Do przeprowadzenia badania wykorzystano metodę CAWI – ankiety wypełnianej przez internet.

Źródło: msn.com/pl

Loading

Ten post ma 159 komentarzy

 1. Pla

  To jakby porównywać rozwolnienie ze sracz…różnica tylko taka, ze TVN to klasycznie twór antypolski …

  1. Amator z Koalicji Obywatelskie

   Tylko TVP. W TVN-ie jak ktoś otwiera mordę to strasznie śmierdzi.

   1. Optymista

    Dane nieprawdziwe pod Tuska

  2. Gość Andrzej

   Tvnazi to twór esbeków i konfidentów!!!!mieszkam w Niemczech i tu Polacy w większości oglądają TVP!!!!a nie tą kłamliwą tvnazi

  3. Łebko

   Ha,ha,ha. Obie siebie warci. Kurwizja. Łże media.

 2. rzołnież walerek psk

  ustawiona sonda, wszyscy lubią pisowskie wiadomosci

  1. Lis

   Jan Paweł II święty. TVN przeklęty

   1. Rafi

    Tak Wirtualna Polska😂 Co drugi wyborca PiSu, czyli obserwator TVP, nie wie co to W P, więc łatwo się domyśleć kto głosował……

    1. Gość

     To że tvn zajmuje 1 miejsce w łgarstwach i pilnowaniu interesów obcego kraju to wiadomo od dawna . Pracownicy to resortowe dzieci którr bronią swychkomunistycznych praprzodków .

    2. Polak

     Gdzie ten sondaż był robiony chyba w zakładzie karnym😄

     1. Anonim

      TVN wybrało

   2. Janko muzykant

    Większej bzdury w życiu nie czytalem

    1. Anonim

     Haha walić szczujnie pizdzielcow

   3. Pan Kracy

    Najlepszy dla lemingów

    1. Anonim

     Głosuję na TVP info

   4. Anonim

    A kto niby robił ten Sondaż ,jaja robicie z siebie

  2. Sara

   Oczywiście to żart W życiu nie oglądam TVN , kłamstwa , manipulacje , szczucie Polaków

 3. Guitton62

  Badanie na zamówienie antypolskiej stacji TVN.

  1. Polak

   Sam jesteś antypolski

  2. Anonim

   Taką prawdę Słyszymy Tych Idiotów PO UB ecki NKWD PZPR Historia Tychy przydupasow Moskwy Historii Polski Uczyli Fałszowali Historie Zabijali za Prawdę i dalej Ubeckis Podmioty Omawiają sami siebie Polacy nie wieża tej bandzie

  3. Tess

   Nie chce się tego czytać…
   WP zejdź na Ziemię.

  4. Patriota

   PYTALI SAMYCH KOMUCHÓW WIĘC POWINNO BYĆ 100%. JUŻ NIEDŁUGO UDA SIĘ OCZYŚCIĆ NASZE SPOŁECZEŃSTWO Z TAKICH URBANÓW, NIESIOŁOWSKICH, ITD JUŻ NIEDŁUGO

 4. Guitton62

  Nie oglądam TVN.
  Niemiecka szczujnia w Polsce.

  1. rada dla sowieckiego odpada

   Antypolski to ty jesteś bękarcie po sowietach. Czerwone bydlę. Przywykłe do egzystencji na kolanach na krótkiej smyczy bez zdolności do samodzielnego myślenia jak każdy sowiet komuch. Poliż jeszcze dupsko tw Balbinie szmaciarzu.

  2. Anonim

   Własność amerykańska, rozumiem , że Niemcy dla takich jak ty mogą być wrogami ale żeby amerykanie też. Wam pisowcom z tej nienawiści do wszystkiego co obce już siee w głowach popliło

  3. Anonim

   Komentarze super

  4. Tomi

   Ten sondaż jest jakiś taki pod modłę rusów i prusów, bo żaden normalny Polak w to nie uwierzy – i jeszcze ten kraśko…
   Żenada!

  5. Sympatyk TVN

   Inteligentny Polak nie ogląda kłamliwej TVP!

 5. Polak

  Czytając te komentarze ręce opadają. Ludzie co się z wami dzieje? Pisowska telewizja pozbawiała was zdolności rozsądnego myślenia? Brak słów!!!!!

  1. Anonim

   Koń ze stajni Kremla usmialby się od ucha do ucha z tego sondażu. Taki Kraśko, który jest recydywą, zyskuje poklask ? TVN założona przez agenturę SB w kręgach propagandzistów Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, m.in. Jerzego Urbana. Sowieci polscy oglądają ten program. Programy poranne TVN są nie do oglądania. Sztuczna atmosfera jakby dębowe kołki w wampirach zaczęły nagle gadać. Propagandziści kłamstwa smoleńskiego, propagowanie .moskiewskiej linii politycznej PO. Tylko płakać.

   1. Anonim

    Oglądając TVN, mam wrażenie, że słucham wiadomości z innej planety. To antypolska propaganda. Przerażające wiadomości, które robią ,,wodę z mózgu”młodym ludziom. Dla tej telewizji im gorzej, tym lepiej dla nich. Społeczeństwo już wie na kogo głosować. Nigdy nie zapomnę biedy, groszowych podwyżek emerytur, niewielkich zarobków za rządów obecnej opozycji. Dobrze, że te czasy minęły kilka lat temu. Społeczeństwo i kraj rozwijają się dzięki obecnie rządzącym. Młodzi ludzie czują się bezpiecznie, państwo dba o wszystkie grupy społeczne . Właśnie o to chodzi.

  2. Buzek

   Peowska telewizja oglupia motloch z lewactwa Hipermarkety okradają Polaków dyktują ceny z kosmosu Dzięki RYŻEMU i Kwachowi

  3. Wyborca

   Sondaż zrobiony w zakładzie karnym,

 6. Anonim

  HAHAHAHAHA ale wspaniała manipulacja 32% dla antypolskiej szczujni naprawdę dobre

  1. Pl

   WP przeprowadziła sondaż na zlecenie TVN i z wytycznymi TVN i pewnie w sondażu brali udział pracownicy TVN i Wp. Tyle w temacie

  2. Andrzej

   Ja promuje TVP uważam że jest zetelny

 7. Polak-prawdziwy

  no niestety jeżeli jest to trochę prawdy z tym badanie(pewnie naciąganym) to przykre,że tvn założone przez dwóch tajnych donosicieli TW – oglądają Polacy!

  1. Półka 2000

   Wierutne kłamstwa równe kłamstwom TVN.

 8. tvn-shit

  HAHAHAHAHA świetna manipulacja 32% dla antypolskiej szczujni naprawdę dobre.

 9. lolek

  Tylko ćwoki i jelenie widzą prawde w tvenie

  1. Endeavour

   Kłamstwo smoleńskie. Czynownicy linii ideologicznej współpracy polsko-rosyjsko-niemieckiej, czyli oś Warszawa Moskwa Berlin. Cała „Prawda” całą dobę.

 10. prawy walerek zwd

  Naprawdę tyle ludzi ogląda i lubi Tvn? Ta telewizja nazistowska szczuje na Polaków. To nasz odpowiednik rassija 1. Nie wierzę że tak nisko niektórzy upadli.

 11. Żadnych zasad moralnych

  Kłamcy, tego chłamu z tvn nie da się oglądać. Wszyscy ze wszystkimi, co za patologia.

 12. Anonim

  WP i wszystko jasne. Wasze poglądy są znane. TVP i TVN są siebie warte.
  Propaganda i pranie mózgów. WP chcecie dołączyć do towarzystwa.

  1. BIEDRON GERMANY

   Ryzy tchórz nie poszedl z banda pod hipermarkety które mają ceny z kosmosu Pachołek z Berlina

  2. Obserwator

   Fokty po foktach buhahaha.

 13. Jacul

  O dupę potłuc te wasze sondaże ma Po co je drukujecie jak to wszystko mija się z prawdą. Badania metoda przez internet. I na 1000 osób ustalacie co reszta Polski ogląda. I tu nie chodzi o to czy sondaże są robione przez PIS czy PO zawsze to samo . Jak PIS to wygrywa TVP jak PO to TVN. Zajmijcie się pozyteczniejszą robotą niż robienie wody z mózgu. I to za ciężkie pieniądze.

  1. Anonim

   👍

 14. Polak

  Koniowi

  1. Realista

   Jaki będzie płacz i łkanie kiedy każdy przed Sędzią stanie.A jest to pewne i nieuchronne.Nikt nie żyje wiecznie.

  2. Lukasz

   Tzn. że 32% osób które wypełniają ankiety i nieuprawniony jest wniosek który przenosi to na społeczeństwo. Proszę zrobić takie badania wśród osób posiadających telefon stacjonarny i porównać wyniki

 15. A.J

  Brawo, tylko TVN, TVN 24, POLSAT, 👍

  1. Anonim

   Jedź człowieku za Odrę tam jest Twoje miejsce

 16. Damiano

  Te Z na początku kojarzy mi się z krajem który niszczy Ukrainę. Blokuje od razu takie coś.

  1. Obywatel

   TVN tak, ale bez skompromitowanego Piotra Kraśko – hańba, że taki facet prowadził Fakty.

   1. Anonim

    Dawno nie czytałam większych bzdur. TVN jest antypolską stacją i Polacy jej nie oglądają, jej widzami są konfidenci i niby Polacy, którzy z polskością mają tyle, że są polskojęzyczni. Arcywątpliwa wiarygodność waszego sondażu równa stacji TVN.

    1. POLAK POLSKI

     Co za ankieta? Co to za wymysły opozycji by ratować zagraniczną TVN?!

  2. Mirastafarai@wp.pl

   TVN stacja celebrytów dziwnych pajaców i debilek które po nagraniu 1 filmu lub 1 piosenki myślą ,że są gwiazdami bo w tym przekonaniu utrzymują ich tvnowskie przygłupy które o sobie myślą ,że też są gwiazdami. Towarzystwo wchodzących sobie w dupę pseudo gwiazd.

  3. Marcin

   I co sie tak podniecacie jelenie z pisowskiego lasu kazdy oglada to na co ma ochote

 17. Anonim

  A gdzie W tyle wizji?

 18. Obiektyw

  Bzdura. Tym bardziej ,że TVN 24 nie ma na naziemnej.

  1. Robert

   W tvp Polska kraj miodem i mlekiem płynący
   W tvn ukraina i brudny ćpun zelenski
   A polsat to głównie reklamy

 19. Anonim

  Witam nie oglądam w ogóle TVN oraz P Tuska i P Trzaskowskiego oraz P Kierwińskiego P Sikorskiego nawet strażaka P Pawlaka
  Sami KŁAMCY , a co do Ojca Św Jana Pawła II to.jest Świętym ,jak by nie Jan Paweł II to juź by Polski nie było . Putin by rządził Polską , oraz Merkel

  1. Sylwia

   Oglądam fakty i są one najbardziej wiarygodne niż te wszystkie brednie co są codziennie przedstawiane w tej propagandowej telewizji publicznej czyli Pisowskiej

 20. Polak z Polski

  Analfabeci z lewactwa to publiczność peowskiej SZCZUJNI TVN POLACY nie volksdojcze z doświadczeniem wybierają TVP Sprawdzone fakty nie kolejne klamstwa

  1. Bolo

   Tak popieram TVP to Polska, TVN i Polsat to zdrajcy i złodzieje, a kłamcy pierwsi w świecie. Każdy dziennikarzyna z TVN i Polsatu powinien odpowiedzieć karnie za kłamstwa i oczernianie Polski i jej obywateli.

 21. MILLER Z PZPR

  TVN to nie fakty tylko manipulacje jak POstaki na usługach Berlina UNIA EUROPEJSKA TO DRUGA KOMUNA DLA LEWACTWA

 22. Ooo

  TVN dawno spadło na samo dno i już się nigdy nie wykaraska z tego bagna osoby które są tam pasują jak bat do zadu KASZTNKI!!!!!

 23. POmyjeWON

  Kiepski wynik jak na sądaż przeprowadzony wśród pracowników TVałszN. Widocznie osoby mobingowane i molestowane głosowały przeciwko niemieckiej szczuj, ale to spory problem tam jest z tym mobbingiem prawie 65%. A szefuncio z Ameryki, po konsultacjach z Kamalą, twierdzi, że to wzór uczciwe go dziennikarstwa, ta jego antypolska, po UBecka szczujnia, błędnie nazywana stacją telewizyjną.

 24. Widz

  Pisowska telewizja jest nie wiarygodna. Nie przekazuje prawdziwych i ważnych informacji. Utajnia wszystko co nie wygodne dla Pisu.

  1. Maniek

   Dlatego tak szczują na TVN. Bo tam pokazują co rząd za wałki odwala. A w rządowej TVP rossija 1 jest propaganda całą dobę. I od 8 lat w kółko to samo. To wszystko wina Tuska, Niemiec, UE itd…. żałosne

 25. BOLEK

  tvn TO PEOWSKO ZYDOWSKA SZCZUJNIA NA USŁUGACH BERLINA TO KAŻDY CZERESNIAK Z PZPR DOBRZE WIE POLACZKI NAJTAŃSZYMI PAROBKAMI W UNI

 26. Marekrwa

  Trudno dzieic sie wynikom przy tvn myslenie wylaczone, a,koda

 27. Lech

  Nie popieram TVN i. TVN24, znam źródło powstania w/w , tv, kiedyś oglądałem około 5 lat. I uważam że to nie jest uczciwe, że To jest tolerowane przez Rząd Polski. U Niemca nie jest to możliwe aby taka Tv funkcjonowala,

  1. Redi

   TVP info jedyne wiarygodne wiadomości. tvn to smrody patalogiczne

 28. NITRASs

  TvNy jak RaSsIJa 1 kanał Miller i Kwasniewski gwiazdeczkami ERWPG A SITWA Z UNI JAK LUSTRO

 29. Myller

  TVN to nie fakty tylko manipulacje jak POstaki na usługach Berlina UNIA EUROPEJSKA TO DRUGA KOMUNA DLA LEWACTWA

  1. ***** TVN

   hahaha WP.PL … nie no ubaw mam. Pytanie stada otumanionych przez TVN (do których należą m.in. czytelnicy wp.pl, naplet.pl itp. itd.) czy lubią tvn. TVN …. mistrz manipulacji, pierwowzór dla reszty.
   Jak mam coś oglądać to polsat new’s. Żeby niebyło, że starym ormowcom śmierdzę kaczorem 😄

 30. BB

  Mieszkam w Niemczech i da mnie TVN jest najlepsza stazja ogladam od poczatku

  1. Alex

   Wirtualna Polska.To kłamcy.portal dla SB

 31. Anonim

  Wirtualne Media kłamcy nad kłamcami tylko dzieci resortowe wam wierzą

 32. Obywatel RP

  Te ankiety oglądalności to ściema .

 33. Anonim

  Dziwię się tym co tu piszą chyba pojęcia nie maja czym jest demokracja bo napewno akurat demokracja nie pasuje do pisu .Dlatego i Tvn i Polsat są strażnikami prawdy w Polsce bo napewno nie rządzący

 34. Dlugoletni obserwator

  Wszystko bajeczki.Kto średnio inteligentny ogląda taka telewizję? Pewnie i tacy są,ale ….

 35. Zzzzzzzz

  Kłamliwe sondaże kto je zrobił bo nie wiąże że , aż tyle debili jest w tym kraju

 36. Krystna

  Nie tylko że nie oglądam TVpis ale zabraniam również moim bliskim oglądać .

 37. Gość bolo

  Polsat i TVN to najgorsze co spotkało Polaków.

 38. Anonim

  Pierdu,pierdu i….pierdu,pierdu..😵

 39. Nmm

  Statatata

 40. Co byś gadał

  Sondaż zrobiony w zakładzie karnym , nie mogą się doczekać sądów nojmana

 41. Marek

  A to ciekawostka.
  Bo Porównałem te „sondaże ” WP z sondażami Google. A tam nr.1 to TVP, nr.2 to Polsat a dopiero po Polonii TVN. Gratuluję metody „na Tuska”, ale jak większość Polaków Wierzę Google a nie tej KOmunistycznej propagandzie z WP.

 42. Babcia

  Bo ludzie coraz bardziej wolą prawdę, niż „lukrowane” sukcesy w TVP.

 43. Finis

  TVN po tym jak opłacili, nakręcili, wyemitowali i jakimś „cudem” zgubili surówki z spektaklu: „IMIENINY HITLERA” powinno zostać zamknięte a szefostwo osadzone i skazane za działalność dywersyjną na szkodę Państwa Polskiego.

 44. Mirastafarai@wp.pl

  TVN stacja celebrytów dziwnych pajaców i debilek które po nagraniu 1 filmu lub 1 piosenki myślą ,że są gwiazdami bo w tym przekonaniu utrzymują ich tvnowskie przygłupy które o sobie myślą ,że też są gwiazdami. Towarzystwo wchodzących sobie w dupę pseudo gwiazd.

 45. Anonim

  TFNazi to jest ubecka anty Polska szczujnia na usługach wrogów Polski takich jak Ryży Ruj i jego POmatoły.

 46. Amator z Koalicji Obywatelskie

  Tylko TVP. W TVN-ie jak ktoś otwiera mordę to strasznie śmierdzi.

 47. Anonim

  TFNnazi to ubecka szczujnia pod dyktando zdrajców Polski takich jak Ryży Ruj przywódca POlszewików.

 48. Anonim

  Hm, ciekawe że my z rodziną znajomymi nie widzieliśmy tej ankiety a oglądamy wyłącznie tv publiczną i ew Polsat! Szczujnia TVN mamy zablokowana🤔🤔🤗🤗

 49. Bob 56

  Ale jaja!!! No w takie brednie to i Tusek nie uwierzy . Szkoda słów.

 50. najl

  najlspsze ?,,…..antypolskie.pomioty esbeckie

 51. Ziuta

  TVN to dno,nie oglądamy od lat! Antypolska szczujnia!

 52. Babcia.

  Super że TVN24 pokonał TVPINFo

 53. Anonim

  TVN jest antypolskie. Wroga obserwujemy. Z Polskich mediów czerpiemy wiadomości.

 54. Orzeł

  TVN jest antypolskie. Wroga obserwujemy. Z Polskich mediów czerpiemy wiadomości.

 55. Babcia.

  Super brawo👍tak trzymaj TVN24

 56. Josek Urbach

  Tvn oglądają komuniści i złodzieje!

 57. Bożena

  Jaka ściema,nie trzeba oglądać tvnów i czytać wyborczej

 58. Antoni

  Bajki na kółkach

 59. Mia

  Nie wierzę, że tyle ciemnoty jest w tym kraju

 60. Mia

  Tylko TVP info,

 61. Krecik:

  Haha wp🤗

 62. Miu

  Precz z tvn

 63. szkonmak

  No jak Wirtualna Polska przeprowadziła ten sondaż, to wszystko się zgadza.
  Może jeszcze Onet przeprowadzi podobny.

 64. Wiadomo

  TVP to oglądają i wierzą temu tylko stare komuchy które jeszcze z Kaczyńskim vstalina wychwalały.

 65. Realista

  Jaki będzie płacz i łkanie kiedy każdy przed Sędzią stanie.A jest to pewne i nieuchronne.Nikt nie żyje wiecznie.

 66. VVv

  Komentarze są super . Skrytykować coś co pisowskie , lub nie po myśli pisiora , to jak wsadzić kij w mrowisko .

 67. Maniek

  Hahaha ale się uśmiałem czytając komentarze. Dorośli ludzie nie mają co robić z czasem. Siedzą i piszą trollowskie komentarze za pieniądze. Jedni i drudzy. Za kasiorke robicie z siebie idiotów nie gorszych niż Ci w sejmie. No chyba,że faktycznie część z Was nie ma nic pod kopułą… Ale na głupotę lekarstwa nie ma

 68. Piotr

  Tylko w tym wygrywają pro opozycyjne media.

 69. Oldboy

  Bzdura, tylko Polska TVP i nie ma co zaklinać rzeczywistości, taka kropka nad i z tą resortową pseudo dziennikarkia i jej gośćmi budzi tylko odraze

 70. Anonim

  Ja też wolę TVN od propagandy po za tym ma swój rozumiem i tyle

 71. Wojciech

  TVN to jedyna wiarygodna telewizja informatyczna.

 72. Tomi

  Ten sondaż jest jakiś taki pod modłę rusów i prusów, bo żaden normalny Polak w to nie uwierzy – i jeszcze ten kraśko…
  Żenada!

 73. POLAK POLSKI

  Co za ankieta? Co to za wymysły opozycji by ratować zagraniczną TVN?!

 74. Rysio i Zdzisio

  **Nie oglądam TVN ten niby sond to ustawka na zamowienie TVN KŁAMIE TO stacja UBECKA l ud z i e!!!**

 75. Zbigniew . C

  Czas aby ten gangsterski rząd oderwać od koryta. Rsozkradaja nasze publiczne pieniadze

 76. Polak

  Jak 60 procent Polaków nie ma TVN24 to w jaki sposób oni mają 32 procent 😁

 77. Jozek

  Tvn24 to zlodzieje i oszolomy l klamce asz im nosy wykrzywia

 78. emeryt antypis

  Nie oglądam telewizji i nawet nie mam telewizora, do kościoła też nie chodzę. Wszystkie informacje zdobywam w internecie i dzięki temu mam ukształtowany dobry światopogląd.

 79. Anonim

  Wydaje mi się to delikatnie mówiąc dziwne. Ja w ogóle nie oglądam tvn24 czy kropki nad i od wielu lat. I znam dużo osób takich jak ja.

 80. Adam

  Tylko TVP

 81. Anonim

  TVP, wszystko!

 82. PolakboPolak

  BZDURY KŁAMSTWO. TVP TO WRESZCIE POLSKA TV OD 2015 ROKU TAK JAK POWINNA OD LAT INFORMUJE POLAKÓW O POLSKICH SPRAWACH I LUDZIACH. TVN TO ŻYDOPOSTKOMUNA ANTYPOLSKA POSTKOMUSZA AGENTURALNA SZCZUJNIA W NARODZIE POLSKIM.

 83. Jarząbek

  Gówno prawda

 84. Roman

  Widać, że to nie głosowali Polacy.

 85. Bbbbbbbb

  A kto robił te badania

 86. realista

  Bzdety

 87. Anonim

  I kto w to uwierzy tylkoTvni o net

 88. Budyń

  Coś wam się popierniczyło

 89. Zbyńko

  Wirtualna Polska i … wszystko jasne !

 90. Zbyńko

  Wirtualna Polska i … wszystko jasne ! Moja żona twierdzi że jestem najlepszym mężem na świecie ! Moi kolesie z SB też twierdzą że niema leps?ego ode mnie.

 91. Art 42

  Artykuł typowo pod media antyrządowe. Ankieta robiona w wielkich miastach.

 92. Anonim

  Haha walić szczujnie pizdzielcow

 93. Anonim

  Totalne przekłamania w tekście

 94. Anonim

  Totalne przekłamania w tekście. Nigdy nie oglądałem TVN 24 co drugie słowo kłamstwo

 95. Anonim

  Bzdury.

 96. Widz

  Macie ludzi za idiotów, kto uwierzy w taki sondaż. A my dalej oglądamy spokojną, kulturalną i obiektywną TVP. Oglądając TVN można zarazić się tylko nienawiścią.

 97. Zakopane jest piekne

  Śmiechu warte

 98. Anonim

  Przeszacowany tvn

 99. Krzyś

  Bajki się lepiej słucha jakie opowiada tvn

 100. Kot

  Zleciało się stado trolli pis i plują jadem🤦‍♀️

 101. Wert

  Dlatego też wielu polaków nie ma pojęcia co dobrego dzieje się w Polsce.W TVN od rana do wieczora wieszczą klęski, nieistniejàce afery i sączą jad.

 102. Tttttt

  19:30 prawdziwe wieści hahaha z Jarkiem Antonim i Mateuszkem hahaha ***** tvp 1 ,2

 103. Anonim

  Kawa na ławę nie ma sobie równych tak trzymać!

 104. Sipek

  Kawa na ławę nie ma sobie równych tak trzymać!

 105. Anonim

  Tu widać wychowanków TVPISDA,prostota i patologia to co wypisują świadczy o Nich …

 106. Małgorzata

  Kto robił te ankietę Jaruzelski Urban???esbeki??? TVN propaganda kłamczuchy komuny! Lemingi oderwani od koryta chyba głosowali???? żenada poprostu! TVP pierwsze miejsce na rzetelne informacje super program jedziemy Rachonia bardzo dobry dziennikarz miał odwagę debilowi ruskiemu pokazać jego miejsce! Polska telewizja to TVP!!

 107. 8 gwiazdek

  Dlaczego redakcja Zinfo pozwala na jawny zalew PiSowskich farm botów w komentarzach?

 108. Anonim

  KŁAMSTWO TEJ KOMUCHOWEJ ANTYPOLSKIEGO BADANIA OP PUB TVN 69pr tvp i TVP INFO ORAZ W TYLE WIZJI RESZTE CHAMSTWA TO INNE STACJE ZNIEMCZAŁE PUTINOWSKIE

 109. Gość

  Jak sondaż dla WP to po co w ogóle pytać jak wiadomo kto wygra Zaklanana TVN i zakłamane WP

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama