Poszerzone posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W dniu 05.06.2024 r. odbyło się poszerzone posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, którego tematem przewodnim była „Analiza i ocena realizacji ustawowych zadań z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom na terenie powiatu zgorzeleckiego zawartych w powiatowym programie na lata 2021 – 2024 pn.: „BEZPIECZNY POWIAT ZGORZELECKI”.

You are currently viewing Poszerzone posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Podczas spotkania przedstawiono także:

  • Informację Powiatowego Lekarza Weterynarii i Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zgorzelcu na temat analizy i oceny realizacji ustawowych zadań z zakresu bezpieczeństwa weterynaryjnego i nadzoru budowlanego na terenie powiatu zgorzeleckiego w roku 2023.
  • Informację Komendanta Powiatowego Policji, Komendanta Państwowej Straży Pożarnej, Komendanta Placówki Straży Granicznej, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Powiatowego Lekarza Weterynarii i Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zgorzelcu na temat analizy i oceny realizacji ustawowych zadań z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom na terenie powiatu w I kwartale 2024 r.
  • Informację Kierownika Biura Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu na temat zaleceń dotyczących opracowania danych do powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz realizacji zadań określonych w ustawach w zakresie bezpieczeństwa  obywateli i porządku publicznego na  lata 2024 – 2027 pn.: „Bezpieczny Powiat Zgorzelecki “.

 

 

W posiedzeniu udział wzięli: Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Zgorzelcu, z-ca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu, Komendant Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Kierownik Biura Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych.

Źródło: powiatzgorzelecki.pl

Loading

Reklama
Reklama