Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Pieńska

Policjanci z Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Pieńsku na podstawie posiadanych informacji w jednym z mieszkań na terenie gminy Węgliniec zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. W pomieszczeniach zajmowanych przez 28-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego funkcjonariusze zabezpieczyli reklamówkę i słoik z zawartością suszu roślinnego oraz ususzony krzak. Przeprowadzone badania wykazały, że była to marihuana w ilości z […]

You are currently viewing Ponad kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Pieńska
Policjanci z Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Pieńsku na podstawie posiadanych informacji w jednym z mieszkań na terenie gminy Węgliniec zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. W pomieszczeniach zajmowanych przez 28-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego funkcjonariusze zabezpieczyli reklamówkę i słoik z zawartością suszu roślinnego oraz ususzony krzak.

Przeprowadzone badania wykazały, że była to marihuana w ilości z której można przygotować ponad 5,5 tysiąca działek handlowych tego narkotyku.

Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających czy substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jednak gdy jest ich znaczna ilość kara może wynieść nawet do 10 lat więzienia.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama