Niedawno otwarto w mieście nowy butik dziecięcy. Czy znacie już “My4kids”?

Oferta sklepu jest bardzo bogata i zróżnicowana, więc z łatwością skompletujecie strój dla swojego brzdąca.

You are currently viewing Niedawno otwarto w mieście nowy butik dziecięcy. Czy znacie już “My4kids”?

Każdy rodzic wie, jak często trzeba kupować ubranka, jeżeli ma się małe dziecko. A to coś się poplami, a to pobrudzi, a to podrze podczas zabawy. Kilkulatki bardzo szybko wyrastają również z poszczególnych części garderoby i co jakiś czas trzeba uzupełniać braki w szafie.

Dlatego, tuż przy przejściu granicznym w Zgorzelcu, powstał nowy sklep – butik dziecięcy “My4kids”, oferujący ubranka zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Asortyment sklepu stanowią przede wszystkim bardzo dobre jakościowo produkty, pochodzące od polskich producentów. Szeroki wybór odzieży i dodatków dla dzieci w różnym wieku sprawia, że każdy, nawet najbardziej wymagający rodzic, znajdzie coś dla swojej pociechy – przytulne dresy, koszulkę i spodnie z motywem z “Psiego Patrolu”, czy szykowną sukienkę. Sklep oferuje ubranka na każdą okazję dla mniejszych i większych dzieci – w rozmiarach od 62 do 164.

Staranny dobór towaru sprawia, że asortyment jest niepowtarzalny, a rzeczy znajdujące się na ekspozycji wyjątkowe. Jest to doskonała alternatywa dla rodziców, którzy zazwyczaj robią zakupy w popularnych sieciówkach. Ubranka z butiku “My4kids” są komfortowe, wygodne i na pewno sprawią radość waszym maluchom.

Zapraszamy serdecznie do wizyty w sklepie razem z waszymi latoroślami!

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej – www.my4kids.pl oraz na Facebooku – https://www.facebook.com/My4KidsButikDzieciecy/

 

Butik dziecięcy „My4kids”

ul. Piłsudskiego 12/1

59-900 Zgorzelec

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 09:30-17:00

sobota: 10:00-14:00

 

Loading

Reklama
Reklama