New Bone na rzecz zwierząt

JAZZ KONCERT grupy New Bone na rzecz Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej.

You are currently viewing New Bone na rzecz zwierząt

Warto łączyć przyjemne z pożytecznym dlatego 20 października gramy charytatywnie na rzecz schroniska dla zwierząt w Dłużynie Górnej.
Cały dochód ze sprzedaży biletów trafi do naszych małych przyjaciół, a i zespół obiecał, że dorzuci cegiełkę.
Przed zimą każdy grosz zwierzakom się przyda, także przybywajcie, bilety kupujcie, koncertu wysłuchajcie.

New Bone to kwintet jazzowy złożony z samych uznanych muzyków. Sześcioma, w tym czterema autorskimi, płytami utwierdził swoja pozycje na polskim rynku jazzowym. Entuzjastycznie o ich muzycznych dokonaniach wypowiadały się takie autorytety w tej dziedzinie, jak Jarek Śmietana czy Bogdan Chmura. Pozytywny oddźwięk w branżowej prasie zarówno polskiej, jak i zagranicznej, przyczynił się do wzrostu zainteresowania zespołem poza granicami naszego kraju. Grupa otrzymuje propozycje koncertów w najdalszych zakątkach globu, obecnie trwają prace nad kolejnymi zagranicznymi występami.

 

 

Formacja zaprezentowała się w ramach drugiej edycji festiwalu Polskie Gwiazdy Światowego Jazzu w Moskwie, a także podczas Międzynarodowego Delhi Jazz Festival w 2013 r. Formacja była także jedną z gwiazd Varna Summer International Jazz Festival w Bułgarii w 2014 r. Zespół brał również udział na w festiwalu Art Jazz Cooperation – Ukraina 2015.

Warto dodać, że zespół w czasie pobytu w Indiach zapisał się także w historii jako pierwsza formacja, która wystąpiła z koncertem jazzowym na żywo w Kaszmirze!
Zespół powstał w 1996 roku z inicjatywy trębacza Tomasza Kudyka. Debiutancki album „Something for now”, na którym znalazły się kompozycje lidera zespołu, nagrali w 2004 roku. Debiut fonograficzny zaowocował dużą ilością koncertów w całej Polsce.

W 2009 roku grupa New Bone nagrała drugą płytę „It’s not easy”, która jest kontynuacją „Something for now”. W styczniu 2012 roku zespół zarejestrował materiał na trzecią autorską płytę zatytułowaną „Destined” (premiera: kwiecień 2012 rok).

W sierpniu 2013 roku Pawła Kaczmarczyka zastąpił Dominik Wania, z którym zespół zarejestrował w 2014 r. album „Follow me”. Autorem większości kompozycji wykonywanych przez New Bone, jest lider zespołu Tomasz Kudyk

Zajrzyjcie na: newbone.eu

Bilety do nabycia w Kwestia Czasu Pub
Tel. 75 648 08 08
Kiedy? 20.10.2023
Gdzie? Kwestia Czasu Pub ul.Partyzantów 2 Zgorzelec
O której? 20:00
Za ile? (cały dochód ze sprzedaży biletów przekażemy na rzecz schroniska dla małych zwierząt) w Dłużynie Dolnej )
25 zł. w przedsprzedaży
50 zł. w tygodniu koncertu

Loading

Reklama
Reklama