„Dzień otwarty” w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu

Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu zaprasza we wtorek 24 października w godz. od 10:00 do 18:00 do swojej siedziby przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G na „dzień otwarty”. Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać całą procedurę kwalifikacyjną oraz poszczególne etapy rekrutacji.

You are currently viewing „Dzień otwarty” w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu

Wszystkie osoby zainteresowane służbą w Policji zapraszamy we wtorek 24 października w godz. od 10:00 do 18:00 do siedziby zgorzeleckiej komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G na „dzień otwarty”.

Zainteresowanym wstąpieniem do służby w Policji funkcjonariusze udzielą niezbędnych informacji oraz omówią proces rekrutacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

 

 

Jeśli chcesz połączyć pasję ze służbą, jeśli cenisz sobie stabilizację zatrudnienia, jeśli jesteś wrażliwy na wszelkie formy łamania prawa, jeśli chcesz się rozwijać, to optymalnym miejscem dla Ciebie jest służba w Policji. Możesz zostać policjantem wykorzystując swoje dotychczasowe umiejętności i predyspozycje. To służba, w której z pewnością się odnajdziesz.

Przypominamy, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły. Dokument można składać w dowolnym terminie. Masz pytania przyjdź lub zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 32 306.

Jeżeli jesteś zainteresowany próbnym testem sprawności fizycznej dla kandydatów do służby w Policji skontaktuj się pod numerem telefonu 47 87 322 14 w celu umówienia terminu.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do testu sprawności fizycznej odbywają się również we Wrocławiu w Szkole Tenisa „AS” przy ul. Kozanowskiej 69 we wtorki w godzinach 11.30-13.00 i w piątki w godzinach 12.30-14.00.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama