Letni obóz sportowców UKS warrior Zgorzelec – podsumowanie

Przepiękna pogoda, forsowne treningi i świetna atmosfera sprzyjały naszym taekwondzistom z UKS Warrior Zgorzelec. Po intensywnym sezonie nadszedł czas na regenerację i zabawę nad polskim morzem.

You are currently viewing Letni obóz sportowców UKS warrior Zgorzelec – podsumowanie

Program obozu skupiał się na naukach i doskonaleniu technik taekwondo olimpijskiego. Duży nacisk położono także na rozwijanie szybkości, siły oraz czasu reakcji. Adepci koreańskiej sztuki walki poznawali układy formalne, natomiast starsi stażem sportowcy doskonalili taktykę walki sportowej. Doskonałe warunki treningowe oraz możliwość rywalizacji z zawodnikami AZS AWF Wrocław i LMKS Sfora Chojnów, umożliwiły zdobywanie nowych umiejętności.

 

 

W czasie wolnym od treningów uczestnicy obozu aktywie wypoczywali – kąpiele w morzu, dyskoteka, ognisko, gry i zabawy zespołowe to tylko niektóre z atrakcji. Najwięcej frajdy sprawiło młodym sportowcom gra w paintball oraz relaks w aquaparku. Zgrupowanie kondycyjne zorganizowano w przepięknie położonym Jarosławcu.

Udział zawodników UKS Warrior w obozie sportowym był możliwy dzięki dotacji Urzędu Miasta Zgorzelec oraz środkom z Programu Klub 2023.

Źródło: UKS Warrior Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama