Orkiestra Lords Of The Sound zagra w Zgorzelcu

Już 15 grudnia o godz. 19:00 w PGE Turów Arenie w Zgorzelcu odbędzie się koncert niezwykłej Orkiestry Lords Of The Sound. Orkiestra Lords Of The Sound przygotowała kolejną niespodziankę, niezapomniany wieczór z nowym programem „Music of Hans Zimmer”.

You are currently viewing Orkiestra Lords Of The Sound zagra w Zgorzelcu

„Dune”,  „Spider-Man 2”,  „Mroczny rycerz”,  „Interstellar”,  „Gravity”,  „Sherlock Holmes”,  „Anioły i demony”,  „Kod Da Vinci”,  „Pearl Harbor”, „Gladiator”,  „Mission: Impossible”, „Incepcja”,  „Piraci z Karaibów”,  „Spirit”,  „Wonder Woman”,  „Madagaskar” – hity Hansa Zimmera w wykonaniu słynnej orkiestry symfonicznej Lords Of The Sound!

Hans Zimmer jest niemieckim kompozytorem filmowym, który zyskał popularność po wydaniu kultowego filmu „Rain-Man”. „Pisząc muzykę do „Rain- Mana”, cały czas myślałem: „nie próbuj zagłuszać bohaterów. Nie wchodź na pierwszy plan”. Raymond, główny bohater tak naprawdę nie rozumie, gdzie jest. Widzi świat inaczej niż my… Dlaczego nie stworzyć „muzyki świata” dla świata, który istnieje tylko w jego głowie?””– wspomina Hans. Ta praca była prawdziwym przełomem w jego karierze, Zimmer otrzymał nominację do Oscara.

 

 

Najlepsi reżyserzy Hollywood ustawili się w kolejce, aby z nim współpracować. A Hans całkowicie oddał się pracy, często wymyślając motywy muzyczne dla dwóch lub trzech obrazów jednocześnie. Jego muzyka uderzyła w studio Disneya tak bardzo, że zlecili Zimmerowi kompozycję do kreskówki „Król Lew”. Piosenka przewodnia kreskówki przyniosła kompozytorowi trzy najbardziej prestiżowe nagrody: Oscara, Złotego Globu i Grammy. Idąc dalej, Zimmer nadal zdobywał liczne nagrody, stając się naprawdę najlepszym z najlepszych w Hollywood. Rzadka ceremonia wręczenia Oscarów odbywa się bez nominowanego Zimmera. Ogromny sukces koncertów orkiestry Lords Of The Sound w połączeniu z najlepszymi kompozycjami Hansa Zimmera zanurzy cię w niezapomnianych doznaniach, atmosferze pięknej bajki wypełnionej pięknem symfonicznego brzmienia ulubionych kompozycji, zespołu rockowego, żywych efektów wizualnych, potężnych partii wokalnych solistów i chóru, energii i nieokiełznanej pozytywności całego zespołu!

W koncercie biorą udział muzycy Orkiestry Lords Of The Sound.

Soliści: Małgorzata Mieleszko i Jarosław Radionenko
Dyrygent: Shahroh Fathizadeh

Bilety na eventim.pl

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama