Kolejni złodzieje sklepowi zatrzymani

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni realizując czynności w sprawach kradzieży sklepowych ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego.

You are currently viewing Kolejni złodzieje sklepowi zatrzymani

Kradzieże sklepowe to zmora sprzedawców. Przestępcy wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów wychodzą z towarem nie płacąc. Zapominają jednak, że większość z nich znana jest zarówno policji, jak i pracownikom ochrony. W ramach prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych funkcjonariuszom udaje się zatrzymać większość z nich.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni realizując czynności w sprawach kradzieży sklepowych ustalili i zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu zgorzeleckiego. Mężczyźni kradli towar z marków na terenie miasta.

 

 

25-latek dopuścił się 25 takich kradzieży, gdzie jego łupem były artykuły spożywcze, chemiczne oraz przemysłowe. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 4 tysiące złotych.

Drugi z zatrzymanych to 40-latek, który dokonał kradzieży 42 czekolad.

Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty do których się przyznali. Teraz za popełnione przestępstwa odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama