Harmonogram zbiórki odpadów segregowanych gromadzonych w systemie workowym

Zachęcamy do zapoznania się z nowym harmonogramem zbiórki odpadów segregowanych gromadzonych w systemie workowym  na poszczególnych ulicach w 2023 roku. Całoroczny harmonogram zbiórki odpadów segregowanych na terenie Miasta Zgorzelec można pobrać na stronie MPGK w Zgorzelcu. Rejony zbiórki pozostają bez zmian. Przypominamy, że w dniu zbiórki worków z segregowanymi odpadami należy zawiązane worki wystawić poza posesję w […]

You are currently viewing Harmonogram zbiórki odpadów segregowanych gromadzonych w systemie workowym

Zachęcamy do zapoznania się z nowym harmonogramem zbiórki odpadów segregowanych gromadzonych w systemie workowym  na poszczególnych ulicach w 2023 roku.

Całoroczny harmonogram zbiórki odpadów segregowanych na terenie Miasta Zgorzelec można pobrać na stronie MPGK w Zgorzelcu. Rejony zbiórki pozostają bez zmian.

Przypominamy, że w dniu zbiórki worków z segregowanymi odpadami należy zawiązane worki wystawić poza posesję w widocznym miejscu dla pracowników MPGK. W przeciwnym wypadku worki nie zostaną odebrane.

Informacje dotyczące selektywnej zbiórki dostępne na stronie internetowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgorzelcu –  www.mpgk.zgorzelec.pl w zakładce: „Wywóz odpadów” > „Selektywna zbiórka odpadów”.

Źródło: MPGK Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama