Cykl biegowy 4 Pory Roku 2023

Przed nami letnia odsłona 9. edycji cyklu biegowego pn. „Cztery pory roku” o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec. Zgorzelecka grupa biegowa EDI Team zaprasza biegaczy do wzięcia udziału w cyklicznym biegu na dystansie 5000m, który jest rozgrywany na stadionie przy ul. Maratońskiej w Zgorzelcu.

You are currently viewing Cykl biegowy 4 Pory Roku 2023

W imprezie biegowej rywalizujemy cztery raz w roku. Biegi rozgrywane są pod koniec każdego kwartału.

Najbliższy start to bieg letni: 25 czerwca, godzina 19:30.

Start w całym cyklu jest bezpłatny.

Uczestnicy startują w trzech grupach: amatorzy, średnio-zaawansowani i elita. Zasady rywalizacji nie są typowe. Czas uzyskany na mecie przeliczamy na punkty wg specjalnie opracowanych tabel. Oprócz rywalizacji indywidualnej przeprowadzamy także konfrontacje drużyn, które mogą składać się z 2-3 osób.

 

 

„Cztery pory roku” to także biegi dla dzieci– bez pomiaru czasu, bez rywalizacji, po prostu dla zabawy.

Główna idea biegu to integracja środowiska biegowego z elementami rywalizacji, a przede wszystkim promocja aktywności fizycznej. Uczestnikiem może być każdy, bez względu na poziom sportowy.

Zainteresowanych zapraszamy po szczegóły na stronę internetową organizatora:

4 PORY ROKU – regulamin

Wydarzenie objęte patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec. Organizatora aktywnie wspiera Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.

Partnerzy cyklu: MONTEX Polska, Carrefour Zgorzelec, Wydział Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Zgorzelcu, dziennik www.zgorzelec.info

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków budżetu Miasta Zgorzelec (Gmina Miejska Zgorzelec).

????????

Źródło: EDI Team Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama