Byłam na Marszu Miliona Serc

Pięknym marszu, spotkaniu ludzi myślących pozytywnie i do przodu. Uśmiechniętych, otwartych i przyjacielskich, ale też zmęczonych coraz trudniejszą codziennością.

You are currently viewing Byłam na Marszu Miliona Serc

Każdy z nas był tam dla lepszej przyszłości. Takiej, o jakiej opowiedziały nam dzieci z nowego spotu Koalicji Obywatelskiej, które marzą o rzeczach tak prostych i oczywistych, jak szkoła bez przemocy, dobre traktowanie zwierząt, tolerancja, poczucie bezpieczeństwa, nauczyciele pasjonaci, szczęśliwi ludzie.

 

 

Ja dorzuciłabym jeszcze do tego dobre relacje z sąsiadami, szacunek dla przyrody i walkę z wykluczeniem społecznym, dyskryminacją, ubóstwem.

– Te wybory będą o naszej przyszłości. Zagłosujcie dla nas – mówią dzieci.

To prawda, ale zagłosować powinniśmy także dla siebie. Bo nam także potrzebna jest Polska nowoczesna, bezpieczna, opiekuńcza, szanowana i lubiana w świecie. Jako dolnoślązaczka i mieszkanka powiatu zgorzeleckiego chciałabym reprezentować w parlamencie mój region i moją małą ojczyznę, miejsce gdzie mieszkam i pracuję. Być naszym głosem i przypominać o naszych potrzebach.

Źródło: facebook.com/radzietakrystyna

Loading

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Ry

  Coś marnie was towarzysze 😉 A gdzie Rafał? Nie widać go na zdjęciach, a to przeca najważniejszy „członek”

 2. Olo

  Do Ty: jeżeli dla ciebie kilkaset tysięcy ludzi to jest mniej niż kilka tysięcy w Spodku to gratuluję inteligencji 🤣🤣🤣. W katowickim Spodku było bardzo dużo,, członków”;)

 3. Matylda

  Trzeba bylo tam zostac

 4. balec psk

  pis was zapamieta i rozliczy za to

 5. ŁG

  Tylko festyny i protesty, a na głównej wiejskiej drodze zawieszenie można zgubić, i tak przez ostatnie 10 lat było. Faktycznie wzięłaby się do pracy jedna z drugą, bo pomagać ludziom to być z nimi, rozumieć i realizować ich potrzeby, a nie pieprzyć że na wyższym stołku zacznie coś robić XD

 6. Artur

  Raczej nie ma się czym chwalić. Był to marsz uśmiechniętych osób, które kipiały z nienawiści do ludzi o innych poglądach niż lewackie. Głównym hasłem marszu było osiem gwiazdek, które wszyscy wiedzą co oznacza. Jeśli wszystkie osoby z tego zdjęcia identyfikują się z tym hasłem i uśmiechały się jak przywódcy marszu, to gratuluję poczucia humoru. Dobrze, że się sfotografowały, bo teraz wszyscy mogą zobaczyć, kto na sztandarach niesie szczytne hasła, a w sercu ma nienawiść do ludzi, którym bliskie jest Prawo i Sprawiedliwość, poszanowanie dla Narodu Polskiego, tradycji, kultury chrześcijańskiej czyli idei Roberta Schumana, tradycyjnej rodziny i Państw Narodowych. Życzę uczestnikom raczej więcej refleksji nad własnym postępowaniem i zdrowego rozsądku.

 7. Fjur dojczland

  Był to marsz ludzi toksycznych i kipiących nienawiścią do prawdziwej Polski, Polaków patriotów i Polskości.
  Oni są za tym, żeby było tak jak w latach 2007-2015 – patologicznie.
  Chcą żeby dobrze mieli ci którzy z nimi sztamę trzymają – cwaniaki, złodzieje, krętacze, beztalencia.
  Chcą żebyście byli biedni, smutni, niespełnieni, a najlepiej żebyście pracowali u prywaciarza na śmieciowej umowie bez prawa do emerytury.A najchętniej to chcieliby żebyście wyjechali z kraju.
  W razie konfliktu zbrojnego i tak oddaliby połowę jego powierzchni bez walki agresorowi (taki plan nakreśliła PO w 2011 roku).

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama