Zwierzaki szukają domu – Toffik

Toffik to około 6 letni pies, który pewnego dnia przybłąkał się na posesję w Białogórzu. Niestety nikt się po niego nie zgłosił i chłopak został u nas.

You are currently viewing Zwierzaki szukają domu – Toffik

Na początku był trochę nieufny i poszczekiwał z daleka. Jednak gdy się do niego spokojnie podeszło, to zaczynał się cieszyć i dawał się głaskać. Toffik już trochę nam zaufał i teraz jest wesoły i zadowolony przy każdym kontakcie z człowiekiem. Chętnie wychodzi na spacerki, bardzo grzecznie daje sobie zapiąć smycz i ładnie daje się prowadzić. Toffik jest radosny, energiczny i pozytywnie nastawiony, to jeszcze młody pies, więc lubi się wyszaleć. Jest dość łakomy, dlatego przy podawaniu smakołyków trzeba uważać, żeby nie złapał przypadkiem za rękę.

 

 

Nie wykazuje on żadnej agresji do ludzi, lubi głaskanie, nawet kładzie się na plecy i wystawia brzuszek do miziania. Widać, że jest spragniony kontaktu i czułości. Zauważyliśmy, że przy przechodzeniu obok kojców, rzuca się do niektórych psów, ale nie wiemy jak zachowałby się przy bezpośrednim kontakcie. Toffik ma już za sobą szczepienia i kastrację, więc jest gotowy, żeby wyruszyć do nowego domu.

Źródło: IDZ Schronisko Dłużyna Górna

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama