Zawidów – „Każdy ma swojego anioła”. Edycja 2024!

„Każdy ma swojego anioła”, pod takim hasłem Miasto ogłasza letni konkurs fotograficzny – edycja 2024 dla wszystkich którzy lubią robić zdjęcia.

You are currently viewing Zawidów – „Każdy ma swojego anioła”. Edycja 2024!

Zawidów jako „Miasto Anioła”, ceni jego wizerunek w każdej formie – na obrazach, pocztówkach, w biżuterii, a nawet w tatuażach. Podczas spacerów morskimi deptakami, możecie natknąć się na anielskie rzeźby zdobiące parkowe aleje, a w miejskich kramikach znajdziecie ręcznie wykonane figurki i ozdoby przedstawiające anioły.

W galeriach sztuki lokalni artyści często wystawiają swoje prace, w których anioły odgrywają główną rolę, wprowadzając atmosferę spokoju i nadziei.

 

 

Wizyty w lokalnych sklepach z pamiątkami również nie rozczarują – znajdziecie tam różnorodne przedmioty inspirowane aniołami, idealne na upominek lub osobistą pamiątkę z letniego pobytu. Anioły na kartkach pocztowych, breloczkach, a nawet w formie biżuterii.
Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy sfotografować postać anioła – oryginalną, interesującą lub po prostu wyjątkowo piękną – i przesłać zdjęcie drogą elektroniczną na adres: promocja@zawidow.eu

Autorzy trzech najciekawszych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody.

Pamiętajcie, aby podać swoje IMIĘ i NAZWISKO. Każdy uczestnik może przesłać od 2 do 3 zdjęć. Jury dokona wstępnej weryfikacji, a ostateczny werdykt należeć będzie do mieszkańców, gdyż to oni będą głosować na prace konkursowe.

Głosujący, którzy napiszą najciekawszy komentarz o wybranym przez siebie zdjęciu, mogą liczyć na upominki.

Konkurs rusza dzisiaj, 1 lipca. Na prace konkursowe czekamy do 30 września. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2. października bieżącego roku.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Źródło: Zawidów Miasto

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama