Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Przed godzina 7:00 dyżurny zgorzeleckiej komendy odebrał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na jednej z ulic w Opolnie-Zdroju. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu Rekonstrukcji Wypadków Drogowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 30-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki Kia potrącił przebiegającego przez […]

You are currently viewing Wypadek ze skutkiem śmiertelnym

Przed godzina 7:00 dyżurny zgorzeleckiej komendy odebrał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na jednej z ulic w Opolnie-Zdroju.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy, technik kryminalistyki oraz biegły z zakresu Rekonstrukcji Wypadków Drogowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 30-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego kierując pojazdem marki Kia potrącił przebiegającego przez jezdnię w miejscu niedozwolonym 46-latka. Niestety pieszy w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Teraz pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu prowadzone jest postępowanie mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich użytkowników dróg o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, stosowanie się do ograniczeń prędkości i używanie elementów odblaskowych przez pieszych.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Źródło: KPP Zgorzelec

Loading

Reklama
Reklama