WĘGLINIEC – Zakończenie roku szkolnego w grupach zerówkowych w Miejskim Przedszkolu Publicznym im. Świętego Mikołaja w Węglińcu

Było to wydarzenie wyjątkowe, pełne emocji, radości oraz refleksji. Uroczystości trwały przez dwa dni, w środę pożegnaliśmy grupę Jeżyki, a dzisiaj grupę Kotki. Na początku dyrektor przedszkola, pani Agnieszka Zawadzka, przywitała wszystkich zebranych, podziękowała rodzicom za współpracę oraz dzieciom za ich zaangażowanie i postępy. ▪ Dzieci przygotowały wspaniały program artystyczny, który obejmował przedszkolne piosenki, wierszyki […]

You are currently viewing WĘGLINIEC – Zakończenie roku szkolnego w grupach zerówkowych w Miejskim Przedszkolu Publicznym im. Świętego Mikołaja w Węglińcu

Było to wydarzenie wyjątkowe, pełne emocji, radości oraz refleksji. Uroczystości trwały przez dwa dni, w środę pożegnaliśmy grupę Jeżyki, a dzisiaj grupę Kotki.

Na początku dyrektor przedszkola, pani Agnieszka Zawadzka, przywitała wszystkich zebranych, podziękowała rodzicom za współpracę oraz dzieciom za ich zaangażowanie i postępy.

▪ Dzieci przygotowały wspaniały program artystyczny, który obejmował przedszkolne piosenki, wierszyki i niesamowite układy taneczne. Każda grupa miała okazję zaprezentować swoje umiejętności, a na twarzach rodziców i nauczycieli widniały uśmiechy i wzruszenie.

 

 

▪ Po występach artystycznych nadszedł czas na wręczenie dyplomów ukończenia zerówki oraz drobnych upominków dla dzieci. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz książeczkę. Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec, Pan Mariusz Wieczorek, złożył serdeczne gratulacje wszystkim absolwentom oraz wręczył każdemu dziecku worek na plecy z małą niespodzianką. Pogratulował również wychowawcom ich pracy, a na ręce Pani dyrektor przekazał piękny bukiet kwiatów.

Zakończenie roku szkolnego w Miejskim Przedszkolu Publicznym im. Świętego Mikołaja w Węglińcu było wydarzeniem pełnym radości, wzruszeń i wspomnień. Był to czas podsumowania pracy, osiągnięć oraz wspólnej zabawy. Dzieci z dumą pożegnały zerówkę, przygotowując się na kolejny etap edukacyjny.

Źródło: Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu

Loading

Reklama
Reklama