WĘGLINIEC – Wręczenie stypendiów przez Burmistrza Gminy i Miasta Węgliniec

W środę (19.06) w Urzędzie Gminy i Miasta w Węglińcu odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia stypendiów przez Burmistrza Gminy i Miasta Węgliniec, pana Mariusza Wieczorka.

You are currently viewing WĘGLINIEC – Wręczenie stypendiów przez Burmistrza Gminy i Miasta Węgliniec

W wydarzeniu uczestniczyli wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami.

Ceremonię rozpoczął Burmistrz Gminy i Miasta Węgliniec, pan Mariusz Wieczorek, który powitał wszystkich zebranych. W swoim przemówieniu podkreślił, jak ważne jest docenianie wysiłku i zaangażowania młodych ludzi w rozwój intelektualny i osobisty. Burmistrz zaznaczył również, że wręczane stypendia są wyrazem uznania dla ich ciężkiej pracy oraz motywacją do dalszych osiągnięć.

Po przemówieniu Burmistrza przystąpiono do głównej części uroczystości – wręczenia stypendiów. Każdy stypendysta otrzymał gratulacje oraz krótką laudację podkreślającą jego osiągnięcia. W sumie stypendia otrzymało 36 uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Krasickiej w Węglińcu, Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie oraz Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich i Bohaterów 37 Pułku Piechoty 7 Dywizji II Armii Wojska Polskiego w Ruszowie. Uczniowie wyróżnili się zarówno w nauce, jak i działalności sportowej.

 

 

Wręczenie stypendiów przez Burmistrza było nie tylko ważnym wydarzeniem dla nagrodzonych uczniów, ale także dla całej społeczności lokalnej.
Ceremonia zakończyła się wspólnymi zdjęciami i gratulacjami, pozostawiając uczestników z poczuciem dumy i motywacją do dalszej pracy i osiągania kolejnych sukcesów.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Źródło: Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama