V Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

Wielkie emocje, zacięta rywalizacja i wspaniała integracja. Wszystko to można było podziwiać podczas V Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych MDP wg. regulaminu CTiF, które odbyły się 16.06.2024r. na stadionie miejskim w Węglińcu.

You are currently viewing V Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

Ogromną niespodziankę przygotowała nam, startującą w „odmłodzonym” składzie nasza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, która z pełnym zaangażowaniem zajęła wysokie IV MIEJSCE (na 13 startujących drużyn) w kategorii chłopców- zdobywając 964,31 punkta.

Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie, pod bacznym okiem komisji sędziowskiej oraz zaproszonych gości.

Po wręczeniu dyplomów, pucharów, medali i upominków NASI ZWYCIĘZCY powrócili do jednostki, gdzie powitał ich dźwięk syreny strażackiej, a w remizie czekał już słodki poczęstunek.

 

 

Dziękujemy Burmistrzowi GiM w Węglińcu za zapewnienie bezpiecznego transportu, Pani Agnieszcze Szewców i dh Markowi Nowak za przepyszny poczęstunek, a organizatorom zawodów, za miłe przyjęcie.

Szczególne podziękowania należą się naszym opiekunom – Uli, Agnieszce oraz Ani, za poświęcony czas i wzorowe przygotowanie młodzieży do „wykonania zadania”.
Gratulujemy wszystkim startującym drużynom i do zobaczenia na kolejnych zawodach.

Rewelacyjna relacja foto dh J.Wilk

Źródło: OSP Stary Węgliniec

Loading

Reklama
Reklama