Uwaga! Prace modernizacyjne budynku Urzędu Miasta w Zgorzelcu

W związku z modernizacją budynku Urzędu Miasta w Zgorzelcu, od dzisiaj (19 czerwca), rozpoczną się prace związane z wygrodzeniem terenu oraz montażem rusztowań wzdłuż ulic: Warszawska i Domańskiego.

You are currently viewing Uwaga! Prace modernizacyjne budynku Urzędu Miasta w Zgorzelcu

W dniu 19.06.2024 (środa) nastąpi wygrodzenie terenu budowy/zaplecza budowy i rozpocznie się montaż ogrodzenia budowlanego oraz całkowite wyłączenie miejsc postojowych wzdłuż budynku Domańskiego 7 i 6.

W dniach 20.06.2024 (czwartek) oraz 24.06.2024 (poniedziałek) nastąpi montaż rusztowania wzdłuż ul. Domańskiego wraz z przyległym skosem zieleni.

Z kolei 21.06.2024 (piątek) – nastąpi montaż rusztowania wzdłuż ul. Warszawskiej.

 

 

Ze względów bezpieczeństwa na czas montażu rusztowania (godz. 6.30 – 15.30) zostanie zamknięta strefa parkowania, jednocześnie w tym czasie zamknięty zostanie w tym obszarze chodnik (przejście będzie możliwe tylko druga stroną ulicy) oraz wejście do budynku od ul. Warszawskiej.
W tym dniu wejście do budynku Urzędu Miasta odbywać się będzie od ul. Domańskiego 7.

Z uwagi na powyższe prosimy o  zachowanie szczególnej ostrożności w poruszaniu się po w/w skrzyżowaniu. Za utrudnienia w ruchu jak i uciążliwość wynikającą z prowadzenia robót serdecznie przepraszamy.

Realizatorem robót budowlanych jest firma SAWREM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu.

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama