AKTUALIZACJA – Uderzył w przydrożne drzewo i oddalił się z miejsca zdarzenia

Dzisiaj (16.08.), krótko po godzinie 17.00 służby zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego, do którego doszło w Bogatyni na ulicy Zgorzeleckiej (przy bramie wjazdowej do kopalni).

You are currently viewing AKTUALIZACJA – Uderzył w przydrożne drzewo i oddalił się z miejsca zdarzenia

Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że auto osobowe, którym podróżowało 5 osób uderzyło w przydrożne drzewo. Wszyscy podróżujący opuścili pojazd o własnych siłach jednak kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb.

 

 

W działaniach ratowniczych uczestniczyły 2 zastępy z JRG Bogatynia, OSP KSRG Bogatynia, OSP Działoszyn, 2 Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Foto: JRG w Bogatyni

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

AKTUALIZACJA!

Wczoraj po godzinie 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze W 352 w miejscowości Bogatynia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze Policji. Oprócz policjantów na miejsce przybyły jednostki Straży Pożarnej oraz Zespół Pogotowia Ratunkowego.

W wyniku zdarzenia dwóch z czterech podróżujących z uwagi na obrażenia ciała zostali przetransportowani do Szpitala w Zgorzelcu. natomiast dwóm pozostałym nic się nie stało.

Jak ustalili policjanci, 25-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Po spowodowaniu wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia jednak szybka reakcja służb pozwoliła na odnalezienie osoby.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

Teraz 25-latek odpowie za spowodowanie wypadku, kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie z zakazem prowadzenia pojazdów.

sierżant Joanna Podhalska
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama