Tydzień literackich wydarzeń w Euroregionalnym Centrum Kultury w Pieńsku

13 grudnia gościliśmy na spotkaniu autorskim panią Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Ta znakomita pisarka, nazywana przez swoich czytelników „dilerką emocji” w ciekawy i zabawny sposób opowiadała o sobie i swojej twórczości, a także o planach i pomysłach na nowe książki. Jak zauważyli mieszkańcy po spotkaniu, pani Agnieszka jest niezwykle sympatyczną, ciepłą i pogodną osobą. Wszyscy mieli okazję […]

You are currently viewing Tydzień literackich wydarzeń w Euroregionalnym Centrum Kultury w Pieńsku

13 grudnia gościliśmy na spotkaniu autorskim panią Agnieszkę Lingas-Łoniewską. Ta znakomita pisarka, nazywana przez swoich czytelników „dilerką emocji” w ciekawy i zabawny sposób opowiadała o sobie i swojej twórczości, a także o planach i pomysłach na nowe książki. Jak zauważyli mieszkańcy po spotkaniu, pani Agnieszka jest niezwykle sympatyczną, ciepłą i pogodną osobą.

Wszyscy mieli okazję zakupić książki oraz dostać autograf od pisarki i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

—————————————————————————————————————–

Krystian Krzysztof Jankiewicz był naszym gościem w wieczorze poświęconym poezji

15 grudnia na sali widowiskowej autor promował swoją nową publikację, wydaną z okazji X – lecia twórczości –„Kwiat poezji – król tulipan tom II”.

Utwory poetyckie czytał autor, a także zaproszony gość — Wioletta Milewska z Bogatyni.

Spotkanie uświetnił występ Bożeny Mazowieckiej – dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Bogatyni, która zaprezentowała największe przeboje z repertuaru Marka Grechuty, Czesława Niemena, Anny German, Hanny Banaszak.

Wydarzeniu towarzyszył wernisaż prac malarskich Krystyny Adler ze Zgorzelca.

Spotkanie było połączone ze zbiórką publiczną na rzecz podopiecznych Fundacji Centaurus.

Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy na kolejne spotkania.

Dzięki spotkaniom autorskim  czytelnicy mają okazję lepiej poznać twórcę i zbliżyć się do niego, zdobyć autograf, a nierzadko także porozmawiać z nim osobiście. Z kolei pisarz może się przekonać, jak odbierane są jego dzieła, jacy ludzie je czytają.

Fot. Mariusz Pozorski

Źródło:  Euregiokom

Loading

Reklama
Reklama