Tandem Kulturalny w Bogatyńskim Ośrodku Kultury

8 i 9 marca w Bogatyńskim Ośrodku Kultury minęły pod szyldem „Tandemu Kulturalnego” zorganizowanego specjalnie z okazji Dnia Kobiet.

You are currently viewing Tandem Kulturalny w Bogatyńskim Ośrodku Kultury

W środę o godzinie 19.00 swój debiutancki koncert w kawiarni „Atena” zagrał lokalny zespół „Kilobobu Orchestra”. W kameralnym klimacie wzięliśmy udział we wspaniałej uczcie muzycznej będącą mieszanką fusion, funku, jazzu i ambientu w wykonaniu Przemysława Tracza (gitara elektryczna), Szymona Justyńskiego (gitara basowa), Łukasza Rogackiego (trąbka) i Karola Szkibiela (perkusja).

W trakcie ponad godzinnego występu wypełniona po brzegi „Atena” bujała się w rytm muzyki i migających świateł oraz nagradzała brawami i okrzykami solówki muzyków. Co utwór głos zabierał Przemysław Tracz, który oryginalnym humorem zagajał publiczność i opowiadał o wykonywanych kompozycjach.

Wydarzenie otworzył dyrektor BOK Marcin Woroniecki składając Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Po koncercie przyszedł czas na zdjęcia i luźne rozmowy z artystami.

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniały odbiór naszej muzycznej inicjatywy. Już w kwietniu zapraszamy na kolejny koncert do „Ateny”. Szczegóły wkrótce!
Koncert nie mógłby się odbyć bez pomocy Tomasza Justyńskiego, który pomógł ekipie BOK zrealizować dźwięk.

W czwartek o godzinie 18.00 w kinie KADR 3D Panie obejrzały film „Pamiętnik przelotnego romansu”, który był finałem Kulturalnego Tandemu w Bogatyńskim Ośrodku Kultury. Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz wręczył osobiście każdej Pani słodki upominek, życząc miłego seansu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za spędzenie tegorocznego Dnia Kobiet w Bogatyńskim Ośrodku Kultury i zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach kulturalnych w przyszłości.

Organizatorzy: Bogatyński Ośrodek Kultury, UMiG Bogatynia
foto: BOK

Loading

Reklama
Reklama