Szlagierowy zawrót głowy

Znane i lubiane szlagiery oraz duża dawka humoru. Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zaprasza na koncert prawdziwych gwiazd gatunku.

You are currently viewing Szlagierowy zawrót głowy

Szlagierowy wieczór już 14 kwietnia, od godziny 17:00 w MDKu, przy ul. Parkowej 1.

Artyści, których Państwu przedstawiamy, swoim bogatym repertuarem muzycznym trafiają bezpośrednio do odbiorców w każdym wieku. Ich utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych, współpracują również z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC, gdzie są stałymi gośćmi

A oto i oni: Mirosław Szołtysek– prawdziwa legenda śląskich szlagierów. Urodzony w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym, Ślązak z krwi i kości, pochodzący z tradycyjnej śląskiej Rodziny, Laureat nagród Hanysy, Śląska Perła Telewizji TVS, a także osobowość Roku Miasta Chorzów. Uczestnik Letniej Trasy Dwójki TVP, gdzie zaprezentował się milionom widzów przed telewizorami jako prawdziwa „Śląska Perła” – wokalista i tekściarz. Na scenie występuje z żoną Bożeną.

MarsaAlam– profesjonalny duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą oraz oryginalnością. W roku 2023 wydali swoją drugą autorską płytę. Na rynku muzycznym od 7 lat. Ostatnia nowość zespołu, piosenka „Mój magiczny świat” przyniosła im spory sukces. Utwór w szybkim tempie podbija stacje radiowe i telewizyjne. Wszystkie utwory melodyjne i szybko wpadające w ucho. Mają na swoim koncie wiele koncertów.

Bilety w cenie 60 zł dostępne są w kasie MDKu oraz na stronie: kupbilecik.pl

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama