Street Art: Komedia w Parku I. Paderewskiego

„Ristorante”, pełen latających warzyw, słodkich tortów i fajtłapowatych kelnerów spektakl komediowy znakomitego Teatru Na Walizkach rozpocznie wakacyjne spotkania z teatrami ulicznymi w Zgorzelcu.

You are currently viewing Street Art: Komedia w Parku I. Paderewskiego

Komedia „Teatru na Walizkach” dotyka bardzo egzystencjalnego tematu, jakim jest jedzenie. Można by wręcz rzecz, że zapraszamy Was na teatralną ucztę pełną wrażeń i śmiechu!

„Ristorante” to garkuchnia pełna niespodzianek oraz zaskakujących sytuacji. Kucharze żonglują ziemniakami, a jajka rozbijają się nie tylko na patelni. Gagi bywają tak ostre jak papryczki jalapeno oraz jak latające nad publicznością noże. Szef kuchni nie obiecuje, że się najecie do syta, ale gwarantuje ubaw po pachy!

U Teatru Na Walizkach stołujemy się w niedzielę 14 lipca o godz. 17:00 w Parku im. Ignacego Paderewskiego (łąka pomiędzy ulicami Chopina i Moniuszki). Wstęp bezpłatny. Bon apetit droga publiczności!

 

 

Niedzielny spektakl jest częścią cyklu wakacyjnych wydarzeń muzycznych i teatralnych w Zgorzelcu pn. „Street Art na pograniczu”.

Projekt pn. „20 LAT RAZEM W UE!” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2021-2027.

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama