Street Art: Grupa AQuartet – Legendy Polskiego Rocka

Już jutro (piątek, 5 lipca) koncert „Legendy Polskiego Rocka” grupy AQuartet zainauguruje plenerowe spotkania muzyczne cyklu „Piątkowe granie na trawie” na skwerze im. ks. J. Popiełuszki.

You are currently viewing Street Art: Grupa AQuartet – Legendy Polskiego Rocka

W programie utwory Niemena, Breakoutu, Maanamu i wielu, wielu innych… Początek o godz. 19:00. Zapraszamy!

„Legendy Polskiego Rocka” grupy AQuartet to spotkanie z polską muzyką rockową lat 70., 80. i 90. W programie wieczornego koncertu usłyszycie utwory Niemena, legendarnych grup Breakout i Maanam, Perfectu, Lombardu, Wilków, Edyty Bartosiewicz, grupy Hey i wielu innych. Wszystko w aranżacjach na instrumenty smyczkowe, którymi AQuartet od przeszło 20. lat podbija serca publiczności w Polsce i za granicą.

 

 

Na wydarzenie zapraszają Urząd Miasta Zgorzelec i spółka Kulturservice Görlitz, realizatorzy projektu „20 LAT RAZEM W UE!”. Piątkowy koncert zainauguruje cykl wakacyjnych wydarzeń  „Street Art na pograniczu”, w ramach których w lipcu, sierpniu i 1 września, w miejskiej przestrzeni publicznej Zgorzelca odbywać się będą spektakle teatrów ulicznych i spotkania muzyczne. Zapraszamy!

Projekt pn. „20 LAT RAZEM W UE!” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2021-2027.

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama