Street Art: Anna Nguyen i hity lat 2000

Już 12 lipca w ramach cyklu „Piątkowe granie na trawie” cofniemy się w czasie do największych imprezowych hitów z lat 2000-2005! Na skwerze im. ks. J. Popiełuszki wystąpi wrocławska wokalistka Anna Nguyen wraz z zespołem. Start o godz. 19:00.

You are currently viewing Street Art: Anna Nguyen i hity lat 2000

Blask kuli dyskotekowej oświetla parkiet. Mamy rok 2003, z głośników lecą hity Black Eyed Peas, Pussycat Dolls, September, Benny’ego Benasi, a na intro „V.I.P” Shauna Bakera wszyscy odrywają się od podpierania ścian. Pamiętacie ten klimat?

W najbliższy piątek cofniemy się w czasie do największych imprezowych hitów z lat 2000-2005! W repertuarze muzyka, która porwie do tańca i przywoła wszystkie Wasza wspomnienia, m.in. „Freed from Desire”, „Satelites”, „The Weekend”, „Pump it”, a to wszystko zagrane przez wspaniały zespół z Anną Nguyen na czele.

Anna Nguyen to wokalistka i aktorka teatralna, uczestniczka I edycji „The Four. Bitwa o Sławę”, półfinalistka XVI Festiwalu im. Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”. Jest liderką i współautorką licznych projektów muzycznych wrocławskiej sceny artystycznej. Sztuki wokalnej uczyła się m.in. pod okiem Kuby Badacha.

 

Piątkowy koncert odbędzie się w ramach cyklu wakacyjnych wydarzeń pt. „Street Art na pograniczu”. To część projektu „20 LAT RAZEM W UE!” realizowanego przez Miasto Zgorzelec i spółkę Kulturservice Görlitz.

 

 

W przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama