Spróbowali swoich sił na policyjnym torze przeszkód

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu odwiedzili klasy maturalne z Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu.

You are currently viewing Spróbowali swoich sił na policyjnym torze przeszkód

Na początek była prelekcja, podczas której policjantki omówiły cały proces rekrutacji do służby w Policji oraz dokumenty jaki należy złożyć. Następnie na zajęciach wychowania fizycznego pod okiem policyjnego instruktora młodzież miała okazję pokonać policyjny tor przeszkód, który jest jednym z elementów rekrutacji. Chcesz się sprawdzi na policyjnym torze, bądź masz jakieś pytania związane z rekrutacją do służby w Policji zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 G lub zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

Jak zostać policjantem dowiedzieli się uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu, których odwiedzili policjanci ze zgorzeleckiej komendy. Najpierw była prelekcja, podczas której policjantki omówiły poszczególne etapy rekrutacji wskazując jakie wymogi należy spełnić oraz jakie dokumenty należy złożyć, aby do niej przystąpić.

 

 

Następnie na zajęciach wychowania fizycznego policyjny instruktor przygotował tor przeszkód, który jest jednym z elementów rekrutacji, oraz zaprezentował jak szybko i sprawnie go pokonać, aby zmieścić się w wymaganym czasie. Nie tylko młodzież, ale również nauczyciele podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił.

Chcesz się sprawdzi na policyjnym torze przeszkód, bądź masz jakieś pytania związane z rekrutacją do służby w Policji zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 G lub zadzwoń pod numer 47 87 322 14 lub 47 87 323 06.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama