Skradziony rower wrócił do właściciela

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy odzyskali skradziony spod jednego z marketów rower o wartości 2,5 tysiąca złotych.

You are currently viewing Skradziony rower wrócił do właściciela

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru spod jednego z marketów. Jak się okazało właściciel przyjechał do sklepu i zostawił rower bez żadnego zabezpieczenia. Gdy wyszedł ze sklepu okazało się, że jednośladu już nie ma.

Podjęte w tej sprawie czynności przez policjantów z Wydziału Kryminalnego skutkowały zatrzymaniem mężczyzny podejrzewanego o kradzież roweru i odzyskaniem utraconego mienia, którego wartość pokrzywdzony wycenił na kwotę 2,5 tysiąca złotych.

Zatrzymany 36-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego usłyszał już zarzut do którego się przyznał. Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa za które odbywał kary więzienia dlatego teraz grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Pamiętajmy, że „okazja czyni złodzieja”. Przestępcy wykorzystują fakt pozostawienia jednośladu bez żadnych zabezpieczeń i nadzoru. Profesjonalne zabezpieczenie może uchronić nas przed kradzieżą.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama