Samsung BeSpoke – czy warto wybrać tę lodówkę? Czym się wyróżnia?

Szukasz lodówki, która będzie świetnie prezentowała się w twojej kuchni, ale nie myślisz o generalnym remoncie i zabudowie? Wybierz jeden z modeli Samsung BeSpoke. To świetnie zaprojektowane sprzęty, które dostosujesz do swojego wnętrza.

You are currently viewing Samsung BeSpoke – czy warto wybrać tę lodówkę? Czym się wyróżnia?
Za nowoczesnym designem idą inne innowacyjne rozwiązania, dzięki którym przechowywane w lodówce produkty spożywcze dłużej zachowają świeżość i właściwości odżywcze. Zobacz, jaki model Samsung BeSpoke kupić!

Jak wybrać lodówkę wolnostojącą?

Wiele osób decyduje się na lodówkę do zabudowy po to, by wnętrze kuchni prezentowało się nowocześnie i estetycznie. Nie chcesz generalnego remontu kuchni? Lodówka wolnostojąca nie musi oznaczać kompromisów względem dobrze zaprojektowanego wnętrza. Producenci stawiają bowiem na dopracowany design urządzeń i dbają o to, by nie przytłaczały przestrzeni swoją bryłą. Możesz dobrać model dopasowany do różnych stylów kuchni, w tym retro lub loft. Od dawna już chłodziarko-zamrażarki przestały być kojarzone z białym klockiem. Dzisiaj chętnie wybierane kolory to inox lub czarny. Możliwości pod tym względem są naprawdę duże. Jeszcze dalej idzie Samsung z linią BeSpoke. Producent daje ci możliwość wyboru nie tylko koloru, ale również materiału, z którego wykonane są panele drzwi lodówki. Dzięki temu możesz je idealnie dopasować do koncepcji wizualnej twojego wnętrza. Lodówka stanie się prawdziwą ozdobą kuchni!

Co więcej, decydując się na BeSpoke możesz modułowo łączyć ze sobą kilka sprzętów. Jeśli chłodziarko-zamrażarka to za mało, bez problemu dokupisz pasującą lodówkę jednodrzwiową, tworząc własny, unikatowy system przechowywania żywności!

Czym się kierować przy wyborze najlepszego urządzenia? Oprócz wzornictwa, zwróć uwagę na parametry:

 • pojemność;
 • wymiary;
 • cichą pracę;
 • klasę energetyczną;
 • możliwość dostosowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb;
 • dodatkowe funkcje;
 • technologie ułatwiające przechowywanie konkretnych rodzajów żywości;
 • łatwe sterowanie.

Ile kosztują lodówki Samsung BeSpoke? Aby kupić taką chłodziarko-zamrażarkę dobrze mieć budżet ok. 3500 – 4000 zł. Będziesz mieć wtedy opcji do wyboru.

Polecane modele Samsung BeSpoke

Lodówki Samsung BeSpoke to sprzęty, które precyzyjnie dopasujesz do swojego wnętrza. To również zaawansowane technologicznie urządzenia, które będą się świetnie sprawdzać długo po zakupie. Zobacz najpopularniejsze modele!

 • SAMSUNG Bespoke RB34A7B5CAP/EF ten model kupisz za mniej niż 3000 zł! Pojemność chłodziarki to 230 l, zamrażarki – 114 l. Zwróć uwagę na wysoką klasę energetyczną C. Jak we wszystkich modelach BeSpoke możesz łączyć moduły i wybierać kolory i materiał paneli na drzwi – wszystko po to, by dostosować sprzęt do twojej koncepcji wnętrza. Docenisz też przestronne wnętrze – to zasługa rozwiązania SpaceMax™, które polega na zwiększeniu pojemności bez ingerencji w wymiary zewnętrzne sprzętu. Spodoba ci się szuflada Humidity Fresh+ oraz komora Optimal Fresh+, czyli możliwość wydzielenia dwóch stref do przechowywania różnych rodzajów żywności. Lodówka wyposażona jest w technologię No Frost, pozwala na szybkie chłodzenie i zamrażanie produktów.
 • SAMSUNG Bespoke RB38A7B5322/EF – świetnie oceniany sprzęt, w którym chłodziarka ma pojemność 273 l, a zamrażarka 114 l. Jak wszystkie lodówki Samsung odznacza się cichą pracą (35 dB). To kolejny sprzęt o wysokiej klasie energetycznej C. Zastosowane rozwiązania są podobne do tych opisanych przy sprzęcie powyżej. Docenisz z pewnością SpaceMax™, No Frost, a także szybkie chłodzenie i zamrażanie produktów. Możesz skorzystać z szuflady Humidity Fresh+ oraz komory Optimal Fresh+. Butelki swobodnie przechowasz na odpowiedniej półce.
 • Bespoke RB38A6B2E22/EF – w tym modelu chłodziarka ma pojemność 276 l, zamrażarka – 114 l. Urządzenie ma wszystkie zalety innych modeli BeSpoke Samsung, w tym SpaceMax™, No Frost, zaawansowane funkcje i udogodnienia związane z przechowywaniem produktów określonego rodzaju. Klasa energetyczna tego modelu to E.

Lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt świetnie się sprzedają. Linia BeSpoke dodatkowo zbiera pozytywne recenzje! Zobacz poszczególne modele i sprawdź, który najlepiej nada się do twojej kuchni!

Loading

Reklama
Reklama