Program „Czyste Powietrze”

Ile wniosków złożyli mieszkańcy Zawidowa o dotację do wymiany pieca?

You are currently viewing Program „Czyste Powietrze”

Zawidowski punkt konsultacyjny opublikował raport związany realizacją programu „Czyste Powietrze”. Można się z niego dowiedzieć, jakie jest zainteresowanie mieszkańców dotacją do m.in. wymiany pieca. Punkt podaje dane, ile umów zostało zawartych z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, i ile inwestycji zostało już ostatecznie zakończonych.

’Czyste Powietrze” to program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Od uruchomienia Programu przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu z dofinansowania do wymiany źródła ciepła i termomodernizacji domu skorzystało wiele gospodarstw domowych.

zawidowskim punkcie konsultacyjno-informacyjnym Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” można uzyskać informację na temat programu, złożyć wniosek o dofinansowanie oraz uzyskać pomoc w rozliczeniu inwestycji.

Gmina Zawidów:

– Liczba złożonych wniosków o dofinansowanie – 65

– Liczba zawartych umów o dofinansowanie – 49

– Liczba zrealizowanych przedsięwzięć zakończonych – 22

– Kwota wypłaconej dotacji (zadania zakończone) – 254472,67 zł

GMINNY PUNKT KONSULTACYJNO-INFORMACYJNY PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” czynny jest w poniedziałki 9.00. – 17.00. w Ośrodku Kultury w Zawidowie.

Źródło: zawidow.eu

Loading

Reklama
Reklama