Próbował uciec – miał wiele na sumieniu

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku podczas służby na terenie gminy Węgliniec próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen. Ten jednak pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania pojazdu, przyspieszył i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Kierującym Citroenem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Dodatkowo przy mężczyźnie funkcjonariusze ujawnili metamfetaminę, a badanie testerem wykazało, że jest pod […]

You are currently viewing Próbował uciec – miał wiele na sumieniu

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pieńsku podczas służby na terenie gminy Węgliniec próbowali zatrzymać do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Citroen. Ten jednak pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych do zatrzymania pojazdu, przyspieszył i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

Kierującym Citroenem okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który nie posiadał uprawnień do kierowania. Dodatkowo przy mężczyźnie funkcjonariusze ujawnili metamfetaminę, a badanie testerem wykazało, że jest pod jej wpływem.

Teraz zatrzymanemu za popełnione przestępstwa może grozić do 5 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych nawet do lat 15.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Loading

Reklama
Reklama