Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 5 do11 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 262 interwencje oraz wylegitymowali 1018 osób. Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 29 sprawców przestępstw, a także 6 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania. Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 3 kierujących w stanie nietrzeźwości i 5 po narkotykach. 15 […]

You are currently viewing Policyjne podsumowanie tygodnia

W okresie od 5 do11 grudnia policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu przeprowadzili 262 interwencje oraz wylegitymowali 1018 osób.

Podczas podjętych czynności służbowych w bezpośrednim pościgu lub na gorącym uczynku zatrzymali 29 sprawców przestępstw, a także 6 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości lub organy ścigania.

Ponadto w ramach dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym zatrzymano 3 kierujących w stanie nietrzeźwości i 5 po narkotykach. 15 osób kierowało pojazdami pomimo sądowych zakazów i 5 pomimo cofniętych decyzją starosty uprawnień.

Na terenie powiatu doszło do 26 kolizji i 3 wypadków drogowych w których śmierć poniosła 1 osoba i 2 zostały ranne.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu – kom. Agnieszka Goguł

Loading

Reklama
Reklama