Zatrzymano pięć poszukiwanych osób

Minionej doby policjanci z powiatu zgorzeleckiego zatrzymali pięć osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.

You are currently viewing Zatrzymano pięć poszukiwanych osób

Pierwszy z poszukiwanych został zatrzymany przez policjantów z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Pieńsku. Za 39-latkiem wydany był list gończy celem tymczasowego aresztowania na 3 miesiące za kradzież cudzego mienia.

Kolejny wpadł w ręce policjanta z Komisariatu Policji w Bogatyni, który pełnił służbę wspólnie z funkcjonariuszką ze Straży Miejskiej. 53-latek za kratami spędzi 7 miesięcy za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie zatrzymali 26-latkę, która miała do odbycia 24 dni zastępczej kary pozbawienia wolności. Jednak po uregulowaniu grzywny została zwolniona. Taki sam wymiar kary zastosował sąd wobec 44-latka zatrzymanego przez policjantów z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zgorzeleckiej komendy. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko mieniu.

 

 

Ostatni z poszukiwanych zatrzymanych minionej doby to 43-latek ujęty przez dzielnicowych z bogatyńskiego komisariatu. Mężczyzna kierując pojazdami pomimo sądowego zakazu popełnił przestępstwo za które w więzieniu spędzi 6 miesięcy.

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu i jednostek podległych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 87 322 44 lub 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama