Pacjent okazał się osobą poszukiwaną

Policjanci każdego dnia podczas codziennej służby zatrzymują osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości i organami ścigania.

You are currently viewing Pacjent okazał się osobą poszukiwaną

Dzisiaj około 1 godziny w nocy dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu zostali skierowani na interwencję do szpitala, gdzie według zgłoszenia jeden z pacjentów miał być agresywny. Awanturnik został obezwładniony. Okazało się, że to 43-letni mieszkaniec województwa lubuskiego, który w organizmie miał 2,5 promila alkoholu. Ponadto sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że za mężczyzną wydanych było 6 listów gończych wydanych przez sądy z województwa lubuskiego i kujawsko-pomorskiego oraz 34 nakazy zatrzymania i doprowadzenia do aresztu śledczego. Łącznie 43-latek ma do odbycia ponad 2 lata więzienia.

 

 

Przypominamy o ogólnodostępnej internetowej bazie osób poszukiwanych: poszukiwani.policja.pl. W portalu można odnaleźć informacje o osobach poszukiwanych listami gończymi w tym również z naszego powiatu. W serwisach zamieszczane są dane tylko tych osób, co do których jest zgoda na publikację wydana przez sąd lub prokuraturę. Oprócz zdjęć, imion i nazwisk, rysopisów, płci, wieku, rodzaju przestępstw, za jakie dana osoba jest poszukiwana, w serwisie znajdują się także dane jednostek prowadzących poszukiwania. Baza ta jest cały czas sukcesywnie uzupełniana.

W przypadku posiadania informacji na temat miejsca przebywania osób poszukiwanych przez Komendę Powiatową Policji w Zgorzelcu prosimy o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym pod nr tel. 47 87 322 44 lub z dyżurnym jednostki pod nr 47 87 322 00. Osobom przekazującym informacje na temat osób poszukiwanych gwarantujemy pełną anonimowość.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama