O kredytach słów kilka, czyli… rozmowa z Doradcą Klienta z VeloBanku

Remont wymarzonego mieszkania, odświeżenie samochodu czy chwila wytchnienia na urlopie nie jest problemem, gdy można skorzystać z pomocy banku. Jeszcze lepiej, jeśli koszt zaciągniętego zobowiązania jest czytelny i prosty do wyliczenia.

You are currently viewing O kredytach słów kilka, czyli… rozmowa z Doradcą Klienta z VeloBanku

O zaletach rozwiązań, które proponuje VeloBank, opowiada Pamela Lichodziejewska – Doradca Klienta Indywidualnego z placówki partnerskiej VeloBanku.

Pani Pamelo, z jakimi pomysłami przychodzą do oddziału Klienci szukający dodatkowego zastrzyku gotówki?

Pomysły są najróżniejsze! Od remontu łazienki lub całego mieszkania, przez zakup sprzętu AGD, czy nowego samochodu, a na organizacji wymarzonego urlopu kończąc – bo każda pora roku jest świetna na poznawanie uroków naszego globu. Bez względu jednak na wielkość marzenia, zawsze staramy się pomóc w jego realizacji. Oferujemy produkty, które sprostają wymaganiom każdego Klienta.

Jakie produkty VeloBank proponuje tym, którzy zgłaszają się po finansowanie?

Mamy szeroką ofertę kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych – jedna z wiodących ofert to kredyt gotówkowy z RRSO 13,2% oraz prowizją 0 zł. Maksymalna kwota kredytu wynosi do 200 000 zł, co jest niewątpliwą jego zaletą. Warunkiem skorzystania z oferty jest brak relacji kredytowej z VeloBankiem w ciągu ostatnich sześciu miesięcy oraz posiadanie lub założenie VeloKonta, deklarując przy tym comiesięczny wpływ min. 2000 zł na konto i przynajmniej 5 płatności w miesiącu kartą do konta lub BLIKIEM. Na koniec wyrażenie zgód marketingowych (w tym na sms, mejl i telefon), jeśli jeszcze nie było to zrobione – i gotowe! Bo marzenia same się nie spełnią, czasem trzeba im pomóc. To właśnie dlatego nasi Klienci często korzystają z kredytu gotówkowego w VeloBanku.

A jak wygląda spłata takiego zobowiązania? Czy koszty faktycznie są minimalne?

Spłatę pierwszej raty można odroczyć nawet o 3 miesiące i rozłożyć na dogodne raty w okresie do 10 lat. To kredytobiorca podejmuje decyzję, czy chce zrobić to szybciej, czy też woli rozbić płatność na nieco dłuższy okres.

Czy Klienci z innymi zobowiązaniami również mogą pozwolić sobie na skorzystanie z omawianego produktu?

Oczywiście! Osoby, które mają inny kredyt bądź zobowiązania kredytowe, mogą je skonsolidować. To o wiele wygodniejsze rozwiązanie dla Klienta, który zamiast kilku rat miesięcznie będzie płacić tylko jedną – do jednego banku.

A jeśli pracuję za granicą, to również mogę wnioskować o udzielnie kredytu?

Tak, jest to możliwe. Jeśli osoba pracuje na umowie o pracę, to w trakcie wnioskowania powinna przedstawić zaświadczenie o zatrudnieniu/umowę o pracę oraz potwierdzenia wpływów na rachunek z ostatnich 6 miesięcy (akceptowane jedynie na rachunek w polskim banku). Oczywiście każdy przypadek analizujemy indywidualnie, dlatego zachęcam do odwiedzania naszych placówek i porozmawiania z profesjonalnymi doradcami.

Dziękuję za rozmowę, a Klientów zapraszam do placówki VeloBanku i skorzystania z oferty.

VeloBank S.A.

Placówka Partnerska

ul. Warszawska 29/B

59-900 Zgorzelec

tel. 504 363 463

 

Nota prawna: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,2%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 47 300 zł, całkowita kwota do zapłaty 72 771,74 zł, oprocentowanie zmienne 12,49%, całkowity koszt kredytu 25 471,74 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 25 471,74 zł, opłata za prowadzenie VeloKonta oraz obsługę karty do Konta w okresie trwania kredytu 0 zł), 89 miesięcznych rat równych w wysokości po 817,66 zł każda. Kalkulacje wykonaliśmy 17.11.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Z oferty kredytu gotówkowego możesz skorzystać, jeśli: w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miałeś/miałaś kredytu gotówkowego ani kredytu konsolidacyjnego w VeloBank S.A., masz aktywne zgody marketingowe (w tym SMS, mejl i telefon) oraz zadeklarujesz, że w całym okresie kredytu spełnisz warunek oferty, tj. będziesz mieć VeloKonto i co miesiąc zapewnisz wpływ na konto min. 2000 zł oraz wykonasz min. 5 płatności kartą do konta lub BLIKIEM. Jeżeli nie spełnisz warunku oferty – od kolejnego miesiąca podwyższymy oprocentowanie kredytu o 2 pp. do czasu ponownego spełnienia warunku.

Udzielenie i wysokość kredytu zależą od wyniku badania i oceny Twojej zdolności kredytowej.

Podczas wnioskowania o kredyt gotówkowy możesz skorzystać z karencji w spłacie pierwszej raty od 1 do 3 miesięcy i wówczas warunki kosztowe kredytu ulegną zmianie. W okresie karencji nie spłacasz kapitału ani odsetek. Termin płatności raty kapitałowo-odsetkowej będzie zapisany w umowie.

 

Prowadzenie VeloKonta to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, znajdziesz w placówkach Banku i na velobank.pl. Niniejsza treść nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Pośrednik kredytowy umocowany jest przez VeloBank S.A. do zawierania w imieniu i na rzecz banku umów o kredyt konsumencki i rachunek bankowy oraz wykonywania czynności faktycznych związanych ze wskazanymi umowami. Produkt oferuje VeloBank S.A.

Loading

Reklama
Reklama