Nie macie planów na weekend? Wbijajcie na strzelnicę!

Szykuje się dzień pełen wrażeń. Każdy, kto lubi dreszczyk emocji i aktywny wypoczynek w plenerze z pewnością znajdzie coś dla siebie.

You are currently viewing Nie macie planów na weekend? Wbijajcie na strzelnicę!

W najbliższą sobotę (29.06.24) strzelnica „Fort” w Sulikowie obchodzi drugą rocznicę otwarcia. Z tej okazji od samego rana czeka na Was moc atrakcji! Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, znajomych i sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy. Startujemy o godz. 10:00.

W programie m. in. wystawa broni, z której będzie można również strzelać (płatność jedynie za wykorzystaną amunicję), wystawa historyczna, zorganizowana przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej Festung Lauban oraz Stowarzyszenie Miłośników Górnych Łużyc, podczas której będzie można obejrzeć umundurowanie i wyposażenie z czasów II wojny światowej.

W terenie odbędzie się także wystawa sprzętu strażackiego, jakim dysponuje OSP Sulików oraz nauka udzielania pierwszej pomocy dla dzieci i młodzieży.

Podczas imprezy będzie można skosztować przepysznej grochówki oraz dań z grilla.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w strzelectwie – dowiedzieć się więcej o broni i technice jej obsługi.

Więcej informacji o strzelnicy „Fort” w Sulikowie znajdziecie poniżej:

Facebook – https://www.facebook.com/strzelnica.zgorzelec/

Strona www – https://strzelnicazgorzelec.pl/

 

Loading

Reklama
Reklama