Miał w domu narkotyki i kierował pod ich wpływem

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 37-latka, który kierował pojazdem marki Audi będąc pod wpływem narkotyków.

You are currently viewing Miał w domu narkotyki i kierował pod ich wpływem

W wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Mężczyzna kierował pojazdem marki Audi będąc pod wpływem narkotyków.

Dalsze czynności skutkowały zabezpieczeniem w jego mieszkaniu woreczka foliowego z krystaliczną substancją. Jak się okazało po badaniu testerem była to metamfetamina w ilości z której można przygotować 40 działek handlowych tego narkotyku.

 

 

Przypominamy, że za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem narkotyków sąd może orzec karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Oprócz tego orzeka się zakaz prowadzenia pojazdów na okres nie krótszy niż 3 lata.

Natomiast kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

kom. Agnieszka Goguł
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Zgorzelcu

Loading

Reklama
Reklama