Lato w mieście 2024

Dzieciaki! Spędzacie lato w mieście? To wcale nie oznacza, że nie macie szans na wakacyjną zabawę na świeżym powietrzu, ciekawe przygody z rówieśnikami, aktywność na wiele sposobów i niezapomniane wrażenia. Nie pozwolimy się Wam nudzić! Zobaczcie, co dla Was mamy.

You are currently viewing Lato w mieście 2024

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

Tym, którym bliżej do gier logicznych, majsterkowania, projektowania itp. niż do mocno sportowych aktywności, polecamy program Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zgorzelcu. Będą zajęcia manualne i multimedialne ale nie zabraknie akcentów np. muzyczno – ruchowych. Liczba miejsc ograniczona więc nie czekajcie.

Zajęcia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży w Zgorzelcu – ul. Bohaterów Getta 1 oraz w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej – ul. Orzeszkowej 30a. Poznajcie szczegóły.

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ

WAKACJE W MDK-U

Miejski Dom Kultury zaprasza do swojej Letniej Akademii… akademii magii i nie tylko. Mnóstwo animacji i warsztatów a do wyboru dwa, letnie turnusy. Liczba miejsc ograniczona! Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Koszt 1 turnusu 100zł.

WAKACJE W MDK-u

 

 

 

 

WAKACJE NA SPORTOWO

Centrum Sportowo Rekreacyjne czuwa nad letnią ofertą zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach umiejętności, od początkujących do zaawansowanych. Doświadczeni trenerzy poprowadzą Was przez zabawne i angażujące ćwiczenia i gry, które pomogą poprawić swoje umiejętności i pozostać aktywnymi. Wybór jest ogromny. Zobaczcie sami.

WAKACJE NA SPORTOWO

WAKACJE Z MUZEUM ŁUŻYCKIM

Muzeum Łużyckie pokaże Wam jak być na tak z przyrodą – warsztaty przyrodnicze, dzień japoński, spotkania, gry planszowe i ruchowe, spacer do ogrodu w Görlitz, gra terenowa w Parku im. A. Błachańca… Miejsc jest mało a atrakcji wiele więc nie zwlekajcie z zapisem.

WAKACJE Z MUZEUM ŁUŻYCKIM

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama