Koty w schronisku mają nowe boksy!

W schronisku Dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej mieszkają nie tylko psy, ale też koty. Schronienie znalazło 29 mruczków, z czego większość to dorosłe osobniki, ale są też kilkumiesięczne kocięta. Kotki czekają na dobre domy i zwierzolubne rodziny.

You are currently viewing Koty w schronisku mają nowe boksy!

W schronisku przeprowadzane są remonty i modernizacje, które służą nie tylko odnowieniu pomieszczeń, ale też poprawie warunków. Ostatnio zostały wymienione klatki dla kotów w kocim baraku. To tam trafiają nowo przyjęte koty i mieszkają przez okres kwarantanny lub leczenia. Teraz mają zadecydowanie więcej miejsca i przestrzeni. Zostały też wydzielone większe boksy np. dla matek z potomstwem  lub liczniejszych grup rodzeństwa.

 

 

Wymiana klatek kosztowała nas 50.000 zł i mogliśmy to zrobić dzięki środkom przekazanym w ramach 1% w 2022 roku. Ta forma wsparcia pozwala nam na większe inwestycje i bez pomocy darczyńców nie bylibyśmy wstanie pozyskać takich funduszy, dlatego jesteśmy wdzięczni za każdą otrzymaną złotówkę.  Kolejne remonty są już zaplanowane i będziemy modernizować następne kojce dla psów.

W tym roku również liczymy na pomoc, bowiem do końca kwietnia można rozliczyć PITy i w tym roku można przekazać 1,5% podatku. Aby nas wspomóc wystarczy wpisać nasz KRS 0000213078, a w rubryce cel szczegółowy należy wpisać Dłużyna Górna.

Zapraszamy do odwiedzin schroniska i adopcji naszych mruczków. Większość z nich można obejrzeć na naszej stronie.

Koty poniżej 1 roku

Koty powyżej 1 roku

Źródło: Schronisku Dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej

Loading

Reklama
Reklama