Kerfuś – sensacja polskiego Internetu – ponownie spotka się z fanami w supermarkecie Carrefour w Zgorzelcu

Już jutro (19 sierpnia) Kerfuś – najbardziej znany robot w Polsce, zawita do hipermarketu Carrefour w Zgorzelcu i zostanie w nim aż do wtorku 14 lutego.

You are currently viewing Kerfuś – sensacja polskiego Internetu – ponownie spotka się z fanami w supermarkecie Carrefour w Zgorzelcu

Wszyscy mieszkańcy Zgorzelca, którzy jeszcze nie zdążyli spotkać się z Kerfusiem – samojezdnym eRobotem, który podbił polski Internet – będą mieli okazję by to zmienić. Sympatyczną maszynę będzie można spotkać od jutra (19.08) w supermarkecie Carrefour przy ul. Jeleniogórskiej 42.

Kerfuś będzie w supermarkecie Carrefour w Zgorzelcu od jutra (sobota, 19.09) i zostanie w nim aż do poniedziałku, 18 września. Przez miesiąc każdy klient odwiedzający sklep przy ul. Jeleniogórskiej, będzie mógł usłyszeć słynne: „Nie dotykaj moich uszu, miał”. Zgorzelec to kolejne miasto na trasie ogólnopolskiego tournee Kerfusia, który wcześniej odwiedził między innymi Kraków, Olsztyn czy Wrocław.

  • Już nie mogę doczekać się mojej ponownej wizyty w Zgorzelcu miałem tam ostatnio miłe spotkania z fanami i odbyłem mnóstwo ciekawych rozmów. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby zrobić sobie ze mną wspólne zdjęcie, a ostatnio nie zdążyli tego zrobićmówi Kerfuś, pytany o swoją wizytę w supermarkecie Carrefour w Zgorzelcu.

Polacy zachwycili się Kerfusiem – samojezdnym robotem, który podbił serca internautów. Ze względu na prośby fanów, gwiazda polskiego Internetu ruszyła w tournée po całym kraju i odwiedziła już ponad 80 sklepów we wszystkich województwach.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Kerfusiem!

Loading

Reklama
Reklama