Kaczyński zapowiada zmianę w 500 plus

Od nowego roku 500 plus to będzie 800 plus — zapowiedział Jarosław Kaczyński podczas drugiego dnia konwencji programowej partii w Warszawie. Prezes PiS przedstawił również inne propozycje programowe dotyczące polityki socjalnej i gospodarczej.

You are currently viewing Kaczyński zapowiada zmianę w 500 plus

— Od nowego roku program 500 plus to będzie ciągle nazwa, jak sądzę, pamiętana, ale suma będzie już inna. To będzie 800 plus — poinformował Jarosław Kaczyński.

— Druga sprawa: bezpłatne leki od 65. roku życia. Oczywiście to wymaga pewnych rozwiązań prawnych i budżetowych. Można powiedzieć, że nowy rok to będzie początek tej sytuacji — zapowiedział prezes PiS. Jak dodał, będą również „bezpłatne leki dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia”.

— I jeszcze jedna kwestia. Otóż w najkrótszym możliwym terminie zniesiemy opłaty państwowe za autostrady, jeżeli uda się uchwalić odpowiednie ustawy. A tam, gdzie drogi są prywatne, to obiecujemy, że w ciągu następnego roku to załatwimy — mówił Kaczyński.

 

Loading

Ten post ma 7 komentarzy

 1. ekonomiczny lucas

  może jakieś waloryzacje dla radnych? żeby zwracało się za paliwo po wojażach na samorządowe turnieje tenisa 🙂

 2. kancelaria mentzen

  tylko debile i upośledzeni ludzie mogą na nich głosowac

 3. kancelaria oko na chmurke

  PiS pokazał dzisiaj, że chce z Polski zrobić Grecję lub Wenezuelę. Zamierzają rozdawać pożyczone pieniądze i podnosić podatki.

 4. Jaq

  No i już mnie kupili 🙁

 5. truteń

  Panie Kaczyński, Gucio to był straszny TCHÓRZ ,no a pszczoły w ULU nie były złodziejami .

 6. GlosujeZaPisem

  I dobrze, w końcu coś dali ludzia.

 7. ghhghg

  PIS ewidentnie do upadłego państwa prowadzi, my w Zgorzelcu mamy o tyle dobrze ze w razie problemów możemy pójść do Niemca robić za godne pieniądze, ciekawe co mają powiedzieć ludzie co mieszkają na drugim końcu polski,,,

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Reklama
Reklama