Jesteś klientem PKO BP – uważaj możesz stracić oszczędności

Klienci banku PKO BP znów są w niebezpieczeństwie. Wystarczy chwila nieuwagi, aby zostać okradzionym. W sieci krąży bowiem oferta, która może skusić niejedną osobę. W efekcie zostaje się z niczym.

You are currently viewing Jesteś klientem PKO BP – uważaj możesz stracić oszczędności

Cyberprzestępcy opracowali kolejną metodę, aby okradać niczego nieświadomych ludzi. Warto mieć się na baczności i zwracać uwagę na możliwe nieprawidłowości w publikowanych w internecie ofertach i reklamach. CSIRT KNF ostrzega Polaków przed kolejną kampanią oszustów, która jest wycelowana w konkretną grupę odbiorców, a mianowicie w klientów PKO Banku Polskiego.

Przeglądając sieć, można natknąć się na wiele informacji o korzyściach płynących z brania udziału w różnych akcjach banku. W przypadku tej jednej oferty trzeba być szczególnie ostrożnym, ponieważ jest ona fałszywa i można stracić pieniądze.

CSIRT KNF przestrzega przed fałszywymi reklamami dotyczącymi PKO BP. Oszuści sięgają w tym przypadku po kuszenie klientów wysokimi zyskami z inwestycji. Reklamy dotyczące zarabiania z PKO BP na aktywach oraz inwestowania w lokatę pojawiają się zarówno podczas przeglądania stron w sieci, jak i przy korzystaniu z mediów społecznościowych.

Źródło: Biznesinfo

Loading

Reklama
Reklama