Jak wybrać idealny kubek reklamowy dla Twojej firmy? Przewodnik po materiałach, stylach i technikach nadruku

Planujesz kampanię marketingową i szukasz sprawdzonych gadżetów? Uniwersalnym rozwiązaniem są kubki reklamowe, które doskonale sprawdzą się, aby zwiększyć widoczność marki, budować lojalność stałych klientów, podziękować kontrahentom za współpracę czy wypromować nowy produkt wprowadzany do oferty.

You are currently viewing Jak wybrać idealny kubek reklamowy dla Twojej firmy? Przewodnik po materiałach, stylach i technikach nadruku

Jak jednak wybrać idealny kubek? Przeczytaj krótki przewodnik po materiałach, stylach oraz technikach nadruku i dobierz modele, które będą idealnie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.

Dopasuj kubki reklamowe do swojej branży i okazji

Kubki z nadrukiem to uniwersalne gadżety, które doskonale sprawdzą się w każdej branży. Warto jednak wybierać modele i przygotowywać projekty nadruku, które będą harmonizować z identyfikacją wizualną marki oraz pasować do okazji, kiedy mają być rozdawane.

Po pierwsze – materiał

To od niego zależy nie tylko wygląd zamawianych kubków, ale także ich cechy, wytrzymałość i solidność. Bardzo duży wybór stylowych kubków z nadrukiem znajdziesz w ofercie firmy Mart Ceramic. Różnią się pojemnościami, kształtami oraz materiałem, z którego są wykonane.

Najpopularniejsze są kubki:

  • porcelanowe – materiał ten uchodzi za bardzo ekskluzywny. To właśnie z niego najczęściej wykonane są dekoracyjne komplety naczyń, dlatego takie kubki reklamowe możesz potraktować jako gadżety klasy Premium, które wręczysz np. zaufanym kontrahentom. Porcelana jest cienka, prezentuje się szlachetnie i elegancko. Jednocześnie jest trwała, nie pęka i nie odpryskuje oraz bardzo dobrze utrzymuje ciepło,
  • porcelitowe – ten rodzaj ceramiki jest trwały, odporny na uszkodzenia oraz wysokie temperatury.. Kubki z tego materiału są praktyczne, bo łatwo utrzymać je w czystości. Porcelit jest tańszy od porcelany, dlatego sprawdzi się przy zamawianiu większej liczby gadżetów reklamowych,
  • emaliowane – metalowe kubki emaliowane są odporne na rozbicie, dlatego można korzystać z nich nie tylko w domu, ale także w podróży. Takie naczynia przypadną do gustu miłośnikom stylu retro. Idealnie będą pasować m.in. do promocji w branżach turystycznych i outdoorowych. Możesz wybierać również kubki z porcelitu stylizowane na emalię.

Po drugie – styl

Stylistykę kubków dopasuj do branży, w której działasz i wizerunku swojej marki. Klasyczne białe kubki z dużym półokrągłym uchem to uniwersalne rozwiązanie dla każdej firmy. Możesz wybierać również wśród różnych wielkości, od małych kubeczków dla dzieci po modele o pojemności ponad 500 ml. Szukasz bardziej designerskich gadżetów? Poznaj ofertę marki Mart Ceramic (https://mart.com.pl/). Znajdziesz tutaj m.in. modele o nowoczesnym geometrycznym kształcie, powierzchni stylizowanej na plaster miodu czy bardziej tradycyjne na nóżce w brytyjskim stylu. Ciekawą propozycją są kubki porcelanowe, stylizowane na emalię.

Po trzecie – techniki nadruku

Projekt może zostać przeniesiony na kubki za pomocą różnych technik. Druk bezpośredni metodą sitodruku pozwala szybko zyskać dużą liczbę gadżetów w niskiej cenie. Jego zaletą jest odporność i możliwość mycia w zmywarce.

Tradycyjną metodą zdobienia jest kalkomania ceramiczna, która daje bardzo duże możliwości ciekawej personalizacji gadżetów. Ta technologia nadruku pozwala na umieszczenie zdobienia nie tylko na zewnętrznej ściance kubka ale również wewnątrz, na uchwycie czy też od spodu.
Zależy Ci na bogatej kolorystyce? Wybierz kalkomanię organiczną, która pozwala uzyskać odporne na zarysowania nadruki w żywych barwach. Grawerowanie daje zaś możliwość zdobienia przestrzennego.

Loading

Reklama
Reklama