HENRYKI 2024

Przeboje różnych gatunków muzycznych, kabaretowe show na scenie w wykonaniu  jednego z najpopularniejszych aktorów filmowych, dyskoteka pod chmurką, koncerty gwiazd muzyki tanecznej!  Przed nami Henryki 2024!

You are currently viewing HENRYKI 2024

W programie planujemy kilka koncertów dla osób w każdym wieku. Sobotnie i niedzielne uroczystości uświetnią nam ciekawe występy sceniczne. Tradycyjnie odbędzie się sadzenie drzewka cisowego obok najstarszego drzewa w Polsce cisa Henryka. W tym roku swoje drzewko zasadzi Tomasz Karolak – aktor filmowy i teatralny, muzyk, wokalista, znany między innymi z Listów do M. oraz serialu Rodzinka.pl. Nie zabraknie innych atrakcji tj.  lunapark, urządzenia rekreacyjne dla dzieci, punkty gastronomiczne.

Podczas tegorocznej, XVII już edycji  HENRYKÓW na scenie wystąpią:

TYMEK – zaskakujący, nieustannie rozwijający swoją twórczość artystyczną autor tekstów i piosenek. Zasłynął przede wszystkim dzięki hitowi Język Ciała w 2018 roku, za który jako pierwszy hiphopowy artysta z Polski otrzymał podwójny diament. W 2019 roku Tymek był najczęściej słuchanym polskim artystą w serwisie streamingowym Spotify. Na swoim kanale na YouTube ma prawie pół miliarda wyświetleń. Jego płyty i single wielokrotnie otrzymywały status platynowych i diamentowych płyt. Język ciała, Poza kontrolą,  Anioły i Demony, te oraz wiele innych hitów usłyszymy wkrótce na henrykowskiej scenie.

MARCIN „CZERSKY” CZERWIŃSKI – kompozytor, wokalista i producent muzyczny, prekursor Reggaeton /Latino w Polsce,  twórca hitu Brokat, który osiągnął status Diamentowego Singla. Artysta znany jest także z hitów takich jak Arriba,  California, Portofino.

BEST OF ROCK – zespół składający się z pięciu znakomitych muzyków, grający  szeroko pojętą muzykę rockową, największe hity z różnych muzycznych epok. Począwszy od rock’n’rolla lat 50, aż do najnowszych rockowych piosenek spod znaku „męskiego grania”. Koncert „Best Of Rock” to prawdziwe widowisko pełne znakomitej muzyki na światowym poziomie, popisy gitarowe, energia sceniczna i wspólne śpiewanie z pełnym zaangażowaniem publiczności.

SCENA POD REGAŁEM – to uznani artyści, którzy w swym dorobku mają wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach muzycznych, są aktorkami i aktorami renomowanych polskich teatrów, grają i śpiewają dla publiczności nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zespół wystąpi z programem Mamma Mia, recitalem poświęconym zespołowi ABBA w 50–lecie jego twórczości. Usłyszymy m.in. Mamma Mia, Dancing Queen, Waterloo, Money, Money, Money i wiele innych przebojów szwedzkiej grupy. Ogromna dawka pozytywnych wibracji, niekończące się wspólne śpiewy i tradycyjne aranżacje piosenek to gwarancja udanego koncertu!

 

 

W sobotę, jak co roku, odbędzie się  dyskoteka pod  chmurką, którą poprowadzi  DJ GRA TO DOBRZE. Z kolei w niedzielę bawić się będziemy w rytm znanych i lubianych przebojów zespołów takich jak:

SKOLIM – Konrad Skolimowski to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów disco w Polsce.  Jego produkcje już w dniu premiery otrzymują od odbiorców miano prawdziwych hitów, a teledyski na YouTube gromadzą milionowe odsłony. Najbardziej popularny singiel  Wyglądasz idealnie, zdobył ogromne uznanie, zarówno pod względem wyświetleń online, jak i uzyskanego certyfikatu diamentowej płyty. Poza działalnością muzyczną, Skolim występował w polskich serialach telewizyjnych, takich jak Na Wspólnej, Klan, Dziewczyny ze Lwowa, a najbardziej znany jest z roli w serialu Barwy szczęścia.

PIĘKNI I MŁODZI  DAWID  NAROŻNY – wokalista, założyciel i wieloletni lider formacji Piękni i Młodzi znanej z hitów Niewiara, Kocham się w tobie, Ona jest taka cudowna. Solowa kariera Dawida Narożnego to kolejne muzyczne sukcesy.  Hit lata 2023 Ona działa na mnie jak, wciąż króluje na parkietach tanecznych w Polsce i pobija rekordy oglądalności w Internecie.

GRZEGORZ  MARKOCKI – piosenkarz, showman, aktor, zwycięzca programu Szansa na sukces z Krzysztofem Krawczykiem, finalista reality-show  „Bar 1” , uczestnik 58-go Festiwalu w Opolu. Wraz z profesjonalnymi muzykami stworzył  zespół, w którego repertuarze znajdują się zarówno polskie jak i zagraniczne przeboje oraz piosenki autorskie. Podczas koncertu usłyszymy między innymi największe hity The Beatles, polskiego big-bitu (Czerwone Gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni) oraz przeboje  Krzysztofa Krawczyka w tanecznych i nowoczesnych aranżacjach.

TOMASZ KAROLAK – jeden z najpopularniejszych aktorów polskiego kina wystąpi  z komediowym programem  „50 i co?” . W tym autorskim show, rockowo gadanym stand-upie muzycznym, Tomasz Karolak zabiera publiczność w podróż przez swoją bogatą i różnorodną karierę artystyczną oraz w świat show-biznesu. Stand-up podzielony piosenkami śpiewanymi przez Tomasza  na żywo, utworami, które towarzyszą mu do tej pory w jego drodze artystycznej.

MŁODA ESTRADA – grupa uzdolnionych muzycznie młodych ludzi działająca przy Miejskim Domu Kultury w Lubaniu, rozwijających  swoje pasje pod czujnym okiem instruktora Leona Iwińskiego.

Jeśli lubicie dobrą zabawę, nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia w Henrykowie Lubańskim 29-30 czerwca!

Zapraszamy do polubienia i obserwowania naszego profilu na facebooku  HENRYKI 2024,  gdzie na bieżąco publikujemy zdjęcia, video i  informacje o imprezie.

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama