Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Görlitz jest kolorowe, Görlitz jest różnorodne – możesz doświadczyć tego z bliska podczas Festiwalu Kultur Naszego Świata. 21. edycja festiwalu już w sobotę, 15 czerwca, od godziny 14:00 w Parku Miejskim w Görlitz.

You are currently viewing Festyn Kultur Naszego Świata 2024

Poznaj kraje i ludzi, ciesz się kolorowym zgiełkiem i pozwól, aby program sceniczny zabrał Cię do najróżniejszych zakątków świata.

Nie zabraknie tańca, śpiewu i śmiechu a dzieci po raz kolejny będą mogły wyruszyć w podróż przez różne kraje i kontynenty dzięki Paszportowi Obywatela Świata.

Oficjalne otwarcie festynu o godzinie 14:00 a po nim gry, zabawy, majsterkowanie, występy muzyczne i taneczne. Na scenie zobaczymy m.in.: TSC Görlitz, Oriental Fusion czy zespół Ornament projektu MY z RABRYKI. Polskie i międzynarodowe piosenki ludowe w nowoczesnej odsłonie zaprezentuje zespół Wygi-Basy ze Zgorzelca, a w klimat pop latino zabierze Berenice.

 

 

Nie przegap okazji do zaczerpnięcia z bogatego dorobku kultur świata oraz sprawdzenia ile nas łączy, pomimo naszej różnorodności.

Na zakończenie, w niedzielę 23 czerwca o godzinie 10:00 nabożeństwo na biblijny temat „Znoście się wzajemnie w miłości” – w kościele Frauenkirche w Görlitz.

Więcej informacji dostępne na profilu fb: FDKW.goerlitz

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Zgorzelec.

Źródło: Tiera-Eine Welt e.V.

Loading

Dodaj komentarz

Reklama
Reklama