FESTIWAL PRZYJEMNOŚCI GÖRLITZ/ZGORZELEC

Dobra wiadomość: Polsko-niemiecki festiwal wina i przyjemności Coolinaria odbędzie się również latem 2023 roku. Już po raz czwarty zapraszamy na letnią edycję naszego wydarzenia, która odbędzie się 24 czerwca 2023 r. w Görlitz.

You are currently viewing FESTIWAL PRZYJEMNOŚCI GÖRLITZ/ZGORZELEC

Oprócz doskonałego wina z kraju gospodarza, można również spodziewać się znajomych i nowych twarzy polskich winiarzy, a także regionalnych producentów oraz słodkich i pikantnych przekąsek. Od ryb z Kodersdorfu po półmiski antipasti i obfite dania z Mittelherwigsdorfu – każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie! Tradycją Coolinariów jest również oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu PLAY. Z niecierpliwością czekamy na wszystkich, którzy przyjdą w dobrym nastroju, spragnieni i głodni!

 

 

Sobota, 24 czerwca 2023 r.

  • od 11.00 do 21.00 | na Postplatz w Görlitz
  • Akompaniament muzyczny od godziny 17:00 w wykonaniu zespołu PLAY

Wino i Görlitz? Czy to w ogóle idzie w parze?

 Nawet bardzo dobrze, co udowodniło kilka ostatnich lat! Cztery lata temu Axel Krüger i jego przyjaciele wpadli na śmiały pomysł zorganizowania polsko-niemieckiego festiwalu wina i przyjemności. Tak więc Coolinaria #1, ostrożna próba w ramach przepisów związanych z koronawirusem, odbyła się w 2020 roku. W następnym roku odbyły się drugie Coolinaria, które dały wyobrażenie o pięknej wizji, która drzemała w głowach pomysłodawców. W czerwcu 2022 roku cieszyliśmy się trzecią Coolinarią w letnich temperaturach w pięknej atmosferze terenów KommWohnen. Pół roku później nasze Zimowe Coolinaria odbyły się po raz pierwszy z wielkim sukcesem i udowodniły: Wino jest zawsze możliwe i to przez cały rok! Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenie w czerwcu 2023 roku.

Loading

Reklama
Reklama