Europejska Majówka

Zostań wystawcą – Europejska Majówka – 20 lat Razem w UE.

You are currently viewing Europejska Majówka

Masz swoją restaurację, kawiarnię lub sklep? A może jesteś lokalnym producentem żywności? Jeśli tak, to chcielibyśmy zainteresować Cię naszym wydarzeniem i zaprosić do współpracy. Razem możemy sprawić, że obchody 20-lecia Polski w Unii Europejskiej, które Miasta Zgorzelec i Gӧrlitz organizują w dniach 1-3 maja, będą miały niepowtarzalny smak oryginalnych przysmaków, jakie na naszym, zgorzeleckim rynku gastronomicznym goszczą dzięki Twojej firmie!

Zostań naszym wystawcą!

Zaproś mieszkańców Zgorzelca, by w środę, 1 maja, w godzinach od 10.00 do 16.00 oraz w piątek, 3 maja, w godzinach od 14.00 do 21.00, mogli spróbować Twoich dań i produktów podczas Europejskiej Majówki. Stawiamy na wyjątkowe smaki, jakość, zdrowie, lokalność i ekologię.

Czego oczekujemy?

Zależy nam, aby program majowych obchodów „20 LAT RAZEM W UE!” był możliwie jak najbardziej różnorodny i pełny. A skoro tak, nie może w nim zabraknąć  pysznego jedzenia. Od wystawców oczekujemy przede wszystkim produktów świeżych i bardzo dobrej jakości.

W środę, 1 maja, liczymy na wystawców, którzy od godziny 10.00 do godziny 16.00 na Skwerze im. Ks. J. Popiełuszki zapewnią odwiedzającym produkty lokalne i regionalne: pieczywo (od chlebów po bułki i rogale), wędliny, przetwory z owoców i warzyw, sery, domowe wypieki, miody, zimne i ciepłe napoje, czyli wszystko z czego można samodzielnie, na miejscu skomponować smaczne, pożywne śniadaniowo- lunchowe co nieco oraz na wystawców z gotowym menu, w sam raz na późne drugie śniadanie i lekki posiłek przedobiedni.

 

 

W ofercie na piątek, 3 maja, kiedy stoiska będą działać po południu, w godzinach od 14.00 do 20.00 w Parku Nadnyskim, powinny dominować lekkie, smaczne i pożywne dania, które nie pozwolą zgłodnieć nikomu, kto wybierze się na nasze wydarzenia.

Liczymy też na desery i słodkości, które będą miłą alternatywą lub uzupełnieniem oferty tak w środę, jak i piątek.

Co wykluczamy?

Chcemy, aby nasze wydarzenia przebiegały w świeżej, wiosennej atmosferze i zdecydowanie różniły się charakterem od innych pikników, festiwali, imprez. Dlatego na stoiskach nie pojawią się kiełbasy z rusztu, grillowane mięso i alkohol.

Co zapewniamy?

Limitowaną ilość namiotów o wymiarach ok. 3 x 3 m z dostępem do prądu, namioty 3×3 m bez dostępu do prądu, sanitariaty, ławy i stoły dla klientów.

O co powinni zadbać wystawcy?

Potrzebne wyposażenie stanowiska, które wystawca powinien zorganizować we własnym zakresie: opcjonalnie nakrycie stołu.

W przypadku korzystania z prądu wykluczone jest użycie domowego okablowania ze względów bezpieczeństwa.

Osoba obsługująca stoisko gastronomiczne lub spożywcze zobowiązana jest do posiadania aktualnego orzeczenia lekarskiego dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić chęć udziału w Europejskiej Majówce, należy w całości wypełnić załączony formularz i przesłać na adres: b.sen@zgorzelec.eu lub e.krzysiek@zgorzelec.eu do 15 kwietnia.

Załączniki

formularz zgłoszeniowy (.docx)

(0.25mb)

Źródło: zgorzelec.eu

Loading

Reklama
Reklama